Doping Adsl Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

yeni taşındığım ev için internet bağlatacağım.Uydunet altyapısı yok,fiber altyapı yok.Adsl olarak bu kampanyaya denk geldim

8 mbps 50 gb akn internet ilk 12 ay 20 tl

sonraki 12 ay 60 tl.

Telefon bağlatmak gerekiyormuş,en ucuz telefon paketi 15 lira olduğunu söylediler. Telefonu hiç kullanmayacağım,sizce kampanya nasıl?

Doping dışında tavsiye edeceğiniz adsl kampanyası falan varmı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

doping i hiç kullanmadım bilmiyorum ama iyi olacağını sanmıyorum alternatifleri araştır yine ben fiyat konusunda bi uyarı yapayım

ttnet in kampanyası vardı ilk 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli diye.. diğer 12 ay da 54 lira mı ne verecektik sözde.. ama aslında o 54 lira değil, bu yılın internet parası olmalı. yani şuan 54 değil 63 veriyoruz çünkü aylık 63 tl.

sen de 60 tl diyorsun ama o bu yılın fiyatı, seneye atıyorum 70 lira olduğunda aylık 70 vereceksin.. buna göre hesabını yap

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Buradan... http://www.tahribat.com/Forum-Superonline-8-Mbite-Kadar-Sinirsiz-Internet-34-90-Tl-175147/

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

evde telefon yokken bağlıyorlarmı bunu? telefon olacaksa da en ucuz paket falan olması lazım..Bir iki ay sonra fiber altyapı geleceğini düşünürsek,

taahütsüz internet kullanmak mantıklı olurmu? iki gün sonra adsl bağladığıma pişman olmak istemiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

vay aq ben 6 gb yi aldım o fiyata. lanet olsun aq 1 sene 6 gb idare edecem artık

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Üniversite öğrencileri için ttnet kmpanyası vardı, hala varmı araştır. Ben o kampanyadan internet aldım şu kullanıyorum. Herşey dahil 53 tl 50gb adil kullanım şeyli

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Bence fiyat iyi. Hepsi de Turktelekom altyapısını kullanmıyorlar mı ADSL'de.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek

Cani yanmis biri olarak doping'den uzak durun derim. Ya da 2 yil adres degistirmeyin. Ben iki sokak öteye tasindim, 3 ay boyunca baglantiyi getirtemedim, sonra da bir ton para ödeyerek üyeligimi zar zor iptal ettirdim.

Toplam Hit: 748 Toplam Mesaj: 8