Doping Hafıza Kullanan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

Herhese iyi akşamlar. Önümzedeki sene Kpss'ye girmeyi düşünüyorum. Bigilerimi tazelemek amaşlı dersaneye mi gimek gerekli veya 

online olarakmı çalışmak gerek. Birde  internette çok sık reklamını gördüğümüz  Kpss için Doping hafıza var  daha önce kullanan yada tavsiye eden varmı ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

kuru üzüm gibi doğal beslensene hocam. doping falan nedir ya :d 

araştır biraz doğal beslenme de sana faydası olan besin maddelerini. bulamazsan biz araştıralım

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_kiyatrist
    pc_kiyatrist's avatar
    Erkek

Kpss sürecinde bir yerden elime geçmişti kullandım. Faydası olmadı diyemem ama öyle uçurup kaçırmaz hocam. Belli şifrelemeler kullanılmış. İşe yarıyor. Fakat çalışma sisteminize bağlı olarak bunun ne kadar işe yarayıp yaramayacağını kestirmek zor. 90 üstü puan almış biri olarak en sağlıklı çalışmanın yazarak ve tam disiplinli çalışma olduğunu düşünüyorum..

- anlat + "malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyordum kamyonu" -ne diyorsun? + ne diyeceğim, siz kaçırdınız, siz anlatın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

@pc_kiyatrist  

@MuhammeT 

Teşekürler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

tarih gibi ezbere dayalı derslerde oluşturdukları ilişkilendirme ve şifrelerle konuyu ezberleme konusunda büyük faydası oluyor.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 1063 Toplam Mesaj: 5
kpss doping hafıza