Doping İnternet ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ttnetin fiberneti ile konusurken bunlar nasil devreye girdi anlamadim.fiber hizmetimiz var dediler. ttnenetin sandim. kimlikfotkopisi falan yolladim. whasattan.2 güne hizmete girer dediler.

1-burdan internet kullanan varmi acaba. fibernet modem hediyeli ilk 3 ay ucretsiz.

2.ttnetle sozleşmem btmişti gecen ay.yeniden ucuz bir pakete girdim.ordan cikmak istiyorum.cikamiyorum. yeni paket teklifiniz asikida kalmiş.ilettik diyorlar.5 gündür.

boyle sacma sapan bir olay icindeyim. bilgileirnizi alayim.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

http://www.doping.com.tr/

birde boyle bir siteye hic girmeden tttnet sayfasindan bunlar bana nasil ulaşti anlam veremedim.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

hic kulananan yok sanirim.camura sardik galiba

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hoca ben yıllar boyu evde kullandım ttnet'e göre daha ucuzdu şuan bile vodafone.net kullanıyoz oda bu sene yalın internet muhabbetine geçtik dahili telefonu kapattık; hem internet hemde dahili telefon hizmetinden iş yerimizede aldık fiyat olarak uygunlar hala kullanıyoruz. 

güzel kampanya yakalamışın hiç kaçırma.

ttnet'e bi darbede sen vur (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

2 senedir kullaniyorum tek sıkıntı düne kadar akk olayını manuel olarak uyguluyorlardı ağustos ayı itibariyle otomatiğe aldılar 50 olunca çat diye düşüyor. onun dışında diğer ibneler gibi her ay 3,4 lira fazla fazla geçirmezler sözleşmede 53.58 tl mi yazıyor fatura geldiğinde ne 1 krş eksik ne krş fazla ne yazıyorsa onu ödersin. hız konusuna gelirsek burada fiber olmadığı için adsl kullanıyorum 16 mbit sorunsuz geliyor bir kaç kere kopma dışında problem yaşamadım 

adeleks tarafından 25/Ağu/16 01:20 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı

2 senedir kullaniyorum tek sıkıntı düne kadar akk olayını manuel olarak uyguluyorlardı ağustos ayı itibariyle otomatiğe aldılar 50 olunca çat diye düşüyor. onun dışında diğer ibneler gibi her ay 3,4 lira fazla fazla geçirmezler sözleşmede 53.58 tl mi yazıyor fatura geldiğinde ne 1 krş eksik ne krş fazla ne yazıyorsa onu ödersin. hız konusuna gelirsek burada fiber olmadığı için adsl kullanıyorum 16 mbit sorunsuz geliyor bir kaç kere kopma dışında problem yaşamadım 

ağustos ayından beri akk niyi otomatik uygulayım derken ağzıma sıçtılar.  Genelde hizmetleri iyi. Lakin bu adsl olayı biraz şans işi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı
    ağustos ayından beri akk niyi otomatik uygulayım derken ağzıma sıçtılar.  Genelde hizmetleri iyi. Lakin bu adsl olayı biraz şans işi.

hiç sorma akşamları net öldürüyor beni hele ki biri video falan izliyorsa pc sağ çek bekle o derece bu oto akk hiç olmadı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

hiç sorma akşamları net öldürüyor beni hele ki biri video falan izliyorsa pc sağ çek bekle o derece bu oto akk hiç olmadı 

benim mahkeme kararınıda iplemiyolar  3-4 sene olmuş yeter dediler kotasız olman :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ash
    Ash's avatar
    Erkek

180p'de video izleyemiorum su an, aradim kapatma birimi 22'ye kadar calisiomus..

digiyle birlikte almistim, digiyi kapatinca bu kaldi.. taahhut bitince de yuzde 50 zamli tarifeyi gecirdiler..

herkes eski uyeye indirim yapar bunlar indirimli internet icin yeni uye olmami istiolar, saka gibi bi isletme..

kurumsal hali de millenicom bunun, doping bireysel..

daha once de kapatcak olmustum ama fax falan istediler zor gelmisti, bu sefer kararliyim..

kisacasi uzak durun..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

iptel etttim evet.müşteri hizmetlerii 45 dk müzik caldi ve sonra acti

Toplam Hit: 1042 Toplam Mesaj: 10
ttnet