folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Doruk.Netin Adsl Hatlara Getirdiği Yasak

Doruk.Netin Adsl Hatlara Getirdiği Yasak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamaka
    kamaka's avatar
    Erkek
    Bana Bir çözüm göstermenizi istiyorum. Cafem var müşterilerimi kaybediyorum. Adsl hat aldım başta güzeldi ama taki ipim değişinceye kadar. doruknete bağlanmaya çalışıyorum ve aşağıdaki durumla karşılaşıyorum!

* Connecting to irc.doruk.net.tr (6669)
    -
    Local host: m5 (???.???.?.??)
    -
    [ irc.doruk.net.tr ] *** Looking up your hostname...
    [ irc.doruk.net.tr ] *** Found your hostname
    [ irc.doruk.net.tr ] *** If you are having problems connecting due to ping timeouts, please type /quote pong 4AB3A47C or /raw pong 4AB3A47C now.
    -
    [IRC VERSION]
    -
    *** You are not welcome on this server (ADSL kullanicilarinin girisi bir süre yasaklanmistir.) Email kline@irc.doruk.net.tr for more information.
    -
    Closing Link: uheuhuh[ds???-???-?????.adsl.ttnet.net.tr] (You are banned)
    -
    * Disconnected

Bu olay 100 e kadar sürüyor ama elbet arada bağlanıyo nasıl oluyosa. bana bir care lütfen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GenC_HaCKeR
    GenC_HaCKeR's avatar
    Erkek
    proxy kullanmayı denedin mi?

Bigi paylaştıkça artarmıs ben bu lafı diyenin teee .... paylaştıkça azıtılıyor GenC_HaCKeR yok öldü!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GenC_HaCKeR
    GenC_HaCKeR's avatar
    Erkek
    pardon dostum soruyu tama anlamadım aynı sorun bendede var araştırıyorum bir cozum yolu bulursan sanada acıklarım...

Bigi paylaştıkça artarmıs ben bu lafı diyenin teee .... paylaştıkça azıtılıyor GenC_HaCKeR yok öldü!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamaka
    kamaka's avatar
    Erkek
    Proxy doruknete girmiyom denedim. Bnc almak istemiyorum çünkü bana ait bi kanal var çalınabilir. o yüzden bir care bekliyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcVatan
    mcVatan's avatar
    Erkek
    kamaka kanalının adı ne ben koruyabilirim ciddiyim yani kanal düşerse ben alırım şifreyi mailine gönderim merak etme birimiz hepimiz hep,imiz birimiz için

güneş doğdu derken birde baktım karanlıklar çökmüş şehrin üstüne buralarda ayaz var
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamaka
    kamaka's avatar
    Erkek
    mcVatan dostum girebiliyorum doruknete 5-10 dk sürede ama bu süreyi kısaltmak istiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcVatan
    mcVatan's avatar
    Erkek
    anladım... hıms.. yapabileceğim pekte bişi yok aslında sen doruk net harici hangi serverdasın

güneş doğdu derken birde baktım karanlıklar çökmüş şehrin üstüne buralarda ayaz var
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamaka
    kamaka's avatar
    Erkek
    yakında yeni server açıcam shell satcam beklerim tüm hacker arkadaşlarımızı ve www.digital-team.net hack sitesinin linklini alıcam. 1-2 hafta içinde açılcak
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLpina
    aLpina's avatar
    Erkek
    kamaka bunlarin hepsi loverin işi dorusu ununda degil aldigim bi duyuma gore bu deyyustler kendi adsl lerini piyasaya surecekmis ondan adsl girislerini yasakladilar kamaka 3 yildir doruktayim sen kimsin bakim bi ara goruselim ?

(½x½-¼+1+½-2+½)²y(4x½-2)²x³¼=0
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamaka
    kamaka's avatar
    Erkek
    yaw fark etmiyo ben her türlü giriyom doruka :)
    benle konuşcaksan /w kamaka yaparsın :)
Toplam Hit: 12846 Toplam Mesaj: 10