Dosya İndirirken İnternet Kesiliyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

dosya veya video indirirken diğer işlemleri ( internete girme) yapamıyorum sanki internet tüm gücünü dosya indirmeye ayırmış.mecburi dosyanın inmesini bekliyorum bunu engellemek için cfosspeed programını kullandım ama oda bir süreye kadar etkili oluyor farklı kesin çözümler varmı?

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    serdo bunu yazdı

dosya veya video indirirken diğer işlemleri ( internete girme) yapamıyorum sanki internet tüm gücünü dosya indirmeye ayırmış.mecburi dosyanın inmesini bekliyorum bunu engellemek için cfosspeed programını kullandım ama oda bir süreye kadar etkili oluyor farklı kesin çözümler varmı?

Hocam bir seyler indiriken gecikmesi bir nevi normaldir ama tamamen durmasi bandwidth'le alakali gibime geliyor .

Routerinizin bandwidth ozelligini manuel olarak ayarlayin. Aynisi bende olmustu. Degerleri girince gecte olsa acilmaya basladi.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

dosya indirmek için bir program kullanıyorsan zaten onun indirme limitini ayarlayabileceğin bir zımbırtısı vardır browser dan indiriyorsan zaten indirme programı kullan ki limiti belirleyebilesin.

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 809 Toplam Mesaj: 3
internet cfosspeed ağırlaşıyor