folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Dotacaps.Com A Editör Aranıyor. [ Ücretli ]

Dotacaps.Com A Editör Aranıyor. [ Ücretli ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

site güzelmiş umarım bulursun aradığın elemanı paylaşımlar devam eder.

Pudge ile clockwerk'in gangına bayıldım hele. Hook ile imtihan yapmışlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

hocam kimse çıkmadımı ? valla ben sana geçen dedim kaliteyi düşürürüm diye :D ama kimse çıkmazsa ben talibim  :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Hocam yazdığın tüm konulara aynı mesajı atıyorum. Dotacaps'in 9gag clone script'ini nereden buldun bağlantı verebilir misin. Banada lazım çünkü.

Abi aynı şeyi bana yazıp durcana google a yazsan 100 kere bulmuştun

Bulduklarım çalışmadı sendeki çalışanın scriptini upload ediversen ya hocam sorun bizde mi onu bilelim en azından.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Hocam yazdığın tüm konulara aynı mesajı atıyorum. Dotacaps'in 9gag clone script'ini nereden buldun bağlantı verebilir misin. Banada lazım çünkü.

Bulduklarım çalışmadı sendeki çalışanın scriptini upload ediversen ya hocam sorun bizde mi onu bilelim en azından.

Madcrazy e pm at hocam o kurdu scripti. İndirdiği yerin linkini atsın fakat bizimkini upload edip veremez kusura bakma. biton değişiklik yaptık

manhyak tarafından 23/Eki/13 02:15 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    ucenmi bunu yazdı

hocam kimse çıkmadımı ? valla ben sana geçen dedim kaliteyi düşürürüm diye :D ama kimse çıkmazsa ben talibim  :D

tamam hocam yarın konusalım

manhyak tarafından 23/Eki/13 02:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Madcrazy e pm at hocam o kurdu scripti. İndirdiği yerin linkini atsın fakat bizimkini upload edip veremez kusura bakma. biton değişiklik yaptık

sizinkini istemiyorum zaten hocam ham hali internette bulduğunuz hali lazım sadece ben bi öm atayım saol.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 1930 Toplam Mesaj: 17