folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dövme İçin Fikir Verebilecek

Dövme İçin Fikir Verebilecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam kendini ve görüşlerini ifade eden bir dövme yaptır. Böyle o bunu desin bu bunu desinle olmaz zaten.

Benim aklımda mükemmel bir dövme var. Bu sene yaptırmayı düşünüyorum. Sol kol dirsekten bileğe kadar aklımdaki dövme. İç tarafada Tanrı Türkü korusun yazdırıcam eski türkçe . Üst tarafataki dövmede bunu ifade eden birşey olacak hemen hemen. Aklımdaki bir olayı bir kurdun canlandırması gibi. 

Gerçi benimki biraz zorunluluk meselesi . Sol kolda 50-60 arası irili ufaklı kesik var. Spora gidiyorum herkes gözünü dikiyor. İş görüşmeleri ayrı sorun :)

O yüzden seni ifade eden ve 70 yalına bile gelsen taşımaktan gurur duyacağın bir sembol olsun. Ve asla sokak arası dövmecilere yaptırma.

Profesyonel insanlara yaptır. Birkaç bin lira ömür boyu pişmanlıktan iyidir.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

life goes on yazdırıp devamına kalp ritimleri tarzında birşeyler yaptırıyım diyorum :S

ama havalı bir söz arıyorum :D ve kafam karışık

Sağ kolumda 15x5 boyutlarında bir Life Goes On dövmesi var. Yaptıracaksan "atv'de dizi değil mi la o?" "sen yazdırmasan biz bilmiyoduk devam ettiğini" "valla mı?" tarzı tepkilere hazır ol. :)) 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

En iyisi yaptırma , sıkılınca sildirme gibi bi lüksüde yok kolay kolay, en iyisi sen önce bi geçiçi dövme yaptır baktın hevesini aldın silinince bidahada yaptırmazsın zaten:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Sana tavsiyem önce bir geçici dövme yaptır. Çok kişi biliyorum lazerlerle uğraşıp sildirmek isteyen. Sonra acı çekme. Önce bir geçici dövme yaptır sonra baktın kararın kesin kalıcı olanını yaptırırsın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam yakın gelecekte bende yaptırmayı düşünüyorum.

Uzun süreden beri Tribal dövme yaptırmak istiyorum.

Hatta kafamdaki şu şekilde birşeyler

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

=) Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence acaip gereksiz ve sonradan pişman olacağın birşey. 20 sene sonra cildin okadar pürüzsüz, vucudun kaslı olmayacak ve o dövme bulanıklaşacak. Ayrıca o büyüklükte birşey yaptırırsan iş ortamında vs hep sana eksi puan olacak, yanlış ilk izlenim verecen.

HolyOne tarafından 22/May/13 08:08 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

=) Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence acaip gereksiz ve sonradan pişman olacağın birşey. 20 sene sonra cildin okadar pürüzsüz, vucudun kaslı olmayacak ve o dövme bulanıklaşacak. Ayrıca o büyüklükte birşey yaptırırsan iş ortamında vs hep sana eksi puan olacak, yanlış ilk izlenim verecen.

Yok öyle birşey hocam :) kollarımın toplamında 4 adet dövme mevcut gittiğim yerlerde 0 problem, 0 negatif ilk izlenim :)

Gel bili bili gates
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

çok büyük olmamasına karar verdim ama kalıcı geçici arasında kaldım yorumları okuyunca iyice aklım karıştı :)

DanqerLine tarafından 22/May/13 08:44 tarihinde düzenlenmiştir

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

illa yaptırcam diyosan geçici yaptır derim en azından sıkılmana yakın zaten çıkmaya başlar başka bişey yaptırısın.

http://www.youtube.com/watch?v=5ZVHGrCaTg8

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 8217 Toplam Mesaj: 20