folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Dragonlance Dragon Of Autumn Twilight (Ejerha Mızrağı - Güz Alacakaranlığı Ejderhaları) Torrenti

Dragonlance Dragon Of Autumn Twilight (Ejerha Mızrağı - Güz Alacakaranlığı Ejderhaları) Torrenti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar upload için zamanım olmadığından ulaşamayan arkadaşlara (ki torrentturk ve torrentleechin üye alımları yok) torrent dosyasını koymakta yarar gördüm flashget veya utorrentle falan indirebilirsiniz.. benim çok hoşuma gitti film ama altyazısı daha yok ingilizcesi olmayan arkadaşlar için söylüyorm hadi kolay gele.

Not : TorrentLeech'den ithaldir :)

http://rapidshare.com/files/84043143/Dragonlance.Dragons.Of.Autumn.Twilight.2008.STV.DVDRip.XviD_SAVIOR.rar.html

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    kitap rulz..z =)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    yok hiç kötü değil.bende ilk izlemeden önce öyle düşünüyodum ama tepkilere kadar kitapla birebir zaten anime olduğundan herşeyi yapabiliyosun :) bence çok güze

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

hee animeyse iş değişir tabi =) 

hatta baya güzel bile olabilir :| 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

anime değil cartoon muş yaa :|

olsun indirdim akşama izlerim artık... 

Toplam Hit: 1256 Toplam Mesaj: 5