Dreambox Nereden Alınır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

server alacaksın izleme icin ayrıca server satanlar var.yıllık 150 tl civari  cccamd server yaz googlede cıkar zaten.rus sitesi var satan ayrıca.

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q=cccamd+server+&btnG=Google%27da+Ara&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

http://www.dreamboxserver.com/

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    Silent_King bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler sene başında ligtv dünyada ilk olacak yeni bi şifreleme sistemine gececekmiş. dreambox lar bile çözemeyecekmiş şifreyi... Sağlam kaynaklardan aldık bilgiyi... medyadada çıktı zaten haber...

ben kullanıyorum bu leti serveri kaliteli alırsanız sorun çıkmaz ama dandik servere kayıt yaptırırsanız rahatca izleyemezsiniz bazen hiç gelmez yayın bazen donar.

150 liraya kıyıp iyi bi servere kayıt yaptırın 400 lira civarıda bu aletlerin fiyatı yeni modeli kaç lira bilmiyorum...

aynı olay opus card a da olmuştu boşuna para vermişti yeni alanlar

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bidon
    bidon's avatar
    Erkek

sansar55 bunu yazdı:

server alacaksın izleme icin ayrıca server satanlar var.yıllık 150 tl civari  cccamd server yaz googlede cıkar zaten.rus sitesi var satan ayrıca.

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q=cccamd+server+&btnG=Google%27da+Ara&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

almakla bitmiyor yani hocam. peki thernete bağlayınca kendi update işini kendi görürmü yoksa her seferinde elle çekip mi yüklemek lazım? Büyük ihtimal bunuda ticareti vardır 5-10 liraya atanı vardır gerçi. benim diğer merak ettiğim dsmart ın hd kanallarına da erişiyormu ne bileyim HDen, discoveryHD fln. Biraz hd deliliği varda bende.

Because none of us are as cruel as all of us.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

bidon bunu yazdı:

sansar55 bunu yazdı:

almakla bitmiyor yani hocam. peki thernete bağlayınca kendi update işini kendi görürmü yoksa her seferinde elle çekip mi yüklemek lazım? Büyük ihtimal bunuda ticareti vardır 5-10 liraya atanı vardır gerçi. benim diğer merak ettiğim dsmart ın hd kanallarına da erişiyormu ne bileyim HDen, discoveryHD fln. Biraz hd deliliği varda bende.

serverci zaten sana ayar cekip teslim ediyor teamla girip pc den ayarlıyor.drembox 500s ipten çalıışır.tv kartı olmadanda pc de seyredebilrisin ayrıca.HD izleyeceksen riciverin HD olalcak .HD var ever serrverlerde

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bidon
    bidon's avatar
    Erkek

sansar55 bunu yazdı:

bidon bunu yazdı:

sansar55 bunu yazdı:

serverci zaten sana ayar cekip teslim ediyor teamla girip pc den ayarlıyor.drembox 500s ipten çalıışır.tv kartı olmadanda pc de seyredebilrisin ayrıca.HD izleyeceksen riciverin HD olalcak .HD var ever serrverlerde

Sağol hocam, güzel aletler görüyorum hep ama nedir bilmediğimden pek bulaşamıyorum. Ethernetten ağa bağlananı görmüştüm. Düşünsene yanında airties 4450 olacak hdd yi modeme takıp ağa paylaştırıcaksın. pcden indirip hdd ye ordanda tv den izle 1080 leri. yada tam tersi, heveslendim şimdi iyice. 

Because none of us are as cruel as all of us.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

dreamboxlar linüx tabanlı güzel cihazlar.ftp si falan var.site gibi baglan.hem tv de hem pc de izleme olayı güzel programı var.onu setup dip pc kuruyosun.pc den HD olarak kayıtta ediyor.tv kartsız izleme olayı güzel .ev icinde cok rahat izliyorsun.ipten baglanıp. Baff türü cihazlarda sadece pc den izlersin HD onlarda fiatlar düşük 240 tl..drembox HD fiatı yüksek 450 tl civari sanirim.secmek sana kalmış.bende baff HD var.cok memnunum. serverimde cok iyi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:

İzmirdeyim, internetten de alabilirim ancak güvenilir bildiğiniz yerler nereler ? Fiyat açısından uygun.

Kullanıyorsanız hangi modeli kullanıyorsunuz ve memnun musunuz ?

in çankayaya bütün uyducular satıyor çakmasını 110-120 tl felan

orjinaline verilen paraya yazık.git skystar2 al bagla pc ne ustune çak progdvb,dvbdream kullan daha iyi birde s2emu,vplugin bunlar bir ara

baya popülerdi.hala ölemi bilmem.son zamanlarda artık cartsharing gözde sebepse modül birkez alıyorsun wincsc kullanıyorsun

istediğin kadar kişiye dağıt bedavadan.bu işi server diye yürütenler parayı götürüyor

mademki türksün systeme göster ürksün
Toplam Hit: 3791 Toplam Mesaj: 18