Dremel 4300 Ve 4000

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar,hobi işleri için dremel almayı planlıyordum da 4000 ile 4300 modeli arasında kaldım. Mandrenli ve mandrensiz olarak ayrımı var galiba ama benim asıl sorum şu 4300 modelini alırsam dremel markasının dışındaki aksesuarları kullanmamı engelleyen bir sistemi koymuş olabilirler mi yeni başlığı ile ? 

tanıtımında hep anahtarsız sabitleme ve benzeri şeyleri söylüyorlar o beni düşündürdü.bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Merhabalar,hobi işleri için dremel almayı planlıyordum da 4000 ile 4300 modeli arasında kaldım. Mandrenli ve mandrensiz olarak ayrımı var galiba ama benim asıl sorum şu 4300 modelini alırsam dremel markasının dışındaki aksesuarları kullanmamı engelleyen bir sistemi koymuş olabilirler mi yeni başlığı ile ? 

tanıtımında hep anahtarsız sabitleme ve benzeri şeyleri söylüyorlar o beni düşündürdü.bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim.

Hocam proxxon markasina baksana daha ucuz olabilir genelde dremel yerine bundan daha memnunlar internette,proxxonda alman bu arada

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Ne tarz hobi isi icin kullanacaksin? Bende 3000 var, daha uygun fiyatli, bulursan onu al derim; her isimi gordu - goruyor. Aparatlari bol olan daha caizdir.

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Ne tarz hobi isi icin kullanacaksin? Bende 3000 var, daha uygun fiyatli, bulursan onu al derim; her isimi gordu - goruyor. Aparatlari bol olan daha caizdir.

hocam metal parlatma pas çıkarma tahta bileme ufak tefek şeyler için 4300 yerine 65 parçalı 4000 almak mantıklı gibi 

https://www.amazon.com.tr/Dremel-Fonksiyonlu-4000-4-Parçalı-Aksesuar/dp/B0156XTGGO/ref=asc_df_B0156XTGGO/?tag=googleshoptr-21&linkCode=df0&hvadid=344882438061&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=4974698907381659902&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012764&hvtargid=pla-450590859590&psc=1 

734 tl idi 800 olmuş ama 65 parça. ucuna ucuz aksesuarlar takılıyor mu bu önemli aslında benim için.

4300 almak mantıksız sanırım 45 parça 1300 tl filan aradaki fiyata değmez diyorlar motoru filan aynıymış

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Benim aldigim zaman 4300 yoktu, 4000 ve 3000 vardi, 3000 kesin ama ikisine de ucuz aksesuarlar (maestro vs,) takiliyordu diye hatirliyorum. Yalniz yapacagin is hep ufak olmayacaksa avuc taslama makinasi almani tavsiye ederim, hem daha uyguna gelir hemde cogu isini halledersin (is yaparken guvenligine dikkat et).

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    -- double combo -- telekom tarafından 09/Mar/20 01:26 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/lotus-210-parca-hobi-seti-pm-hrlotus210prcmini

bende bu ürün var her işimi görüyor. zamanında 50 liraya almıştım.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    Benim aldigim zaman 4300 yoktu, 4000 ve 3000 vardi, 3000 kesin ama ikisine de ucuz aksesuarlar (maestro vs,) takiliyordu diye hatirliyorum. Yalniz yapacagin is hep ufak olmayacaksa avuc taslama makinasi almani tavsiye ederim, hem daha uyguna gelir hemde cogu isini halledersin (is yaparken guvenligine dikkat et).

hocam o zaman 4000 alayım ben . büyük işlerim için ayrı alırım einhell den filan

Toplam Hit: 922 Toplam Mesaj: 8
dremel