Driver Yardım (Acele)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Arkadaslar bana çok acele modem driver ı lazım!!kasa üzerinde beko damgası var normal standart 300 pbs lik bi modem! markasını bilmiyorum,FCC onaylı yazıyor sadece!!Lütfen çok acele lazım...Bulabilirseniz çok iyi olur...Makinada 98 kuruluydu,xp yükleyince modemi desteklemedi sistem,ve şuan modem"in cd si veya disketide elimde yok,çok acele lazım!!Bulabilirseniz çok sevinirim!Şimdiden sağolun..İyi geceler!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    isim vermeden bulunamaz.Onun yerine otomatik arama yapan programları dene.. burdakini bir incele

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=driver&folderid=24226

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    konu donanım/driver bölümünde olmalı

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    tamam ertan sağol hocam!Şimdi bakıyorum verdiğin adresteki programa...Ama ertan hocam bişi dicem,modemi tanımayan sistem onu güncelleyemez ki,yada yeni sürümü yükleyemez!Modemi tanımadığı için zaten kaçtır TTNET bağlantı'sında hata alıyorum...Ya normalinde 6 yıl önceden beko'nun topladığı bi kasa'nın orjinal modeminin markası ne olur ki a.k :S gece gece uğraştığım şeye bak yaa!!!

Sağol tekrardan ertan kardeş!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    o programla modemin adını bulursun, ayrıca driver yüklemeye güncelleme denir, senin tanımıyorsa bunu güncelleyerek sorunu hallediyorsun, windows bunu bilinmeyen aygıt diye buluyor,sende güncelliyorsun işte :)

en azından modemin ismini öğrenirsin program bulamasa biz buluruz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    sağol hocam,Allah razı olsun!Yükledim ama makinada winrar'da yok :) neyse sağol hocam!başımın çaresine bakarım bundan sonra! ;) Hayırlı akşamlar....

Toplam Hit: 700 Toplam Mesaj: 6