folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Driver Yükleme Sorunu..

Driver Yükleme Sorunu..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygusal_serseri
    duygusal_serseri's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yeni format atılmiş(sp2) laptop a driver kurmaya çalıştığımda "the contents of this file cannot be unpacked.the executable you are attempting to run has been corrupted.please obtain another copy of the file,verify integrity,and try again" böyle bi hata veriyor.everest kurmaya çalıştım gene aynı hatayı verdi.Yardımlarınızı bekliyorum

hani baharlarda sen gelecektin..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

makinan ne? özellikleri ne? vs. yeterli bilgi verbilirmisin. birde cd den falanmı yüklüyorsun. verdiği hata, çalıştırmaya çalıştığınız dosya açılabilir bir exe değil. lütfen bütünlüğünü doğrulayınız ve başka bir kopyası ile tekrar deneyiniz gibi bişi diyor. netten indirdiysen indirme sırasında bir sorun olmuş olabilir. yada ne bileyim tempe açıyorsa ordan sorun yapıyo olabilir. sp2 dediğine göre xp yüklemişsin sanırım. vermemesi lazım ama. sen genede biraz sistem hakkında bilgi verirsen daha iyi olur.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygusal_serseri
    duygusal_serseri's avatar
    Erkek

hocam sistem xp pro.makine hp compaq nx 7300.driverler daha önceden elimde vardı,harici hdd den yapmaya çalışıyorum..

hani baharlarda sen gelecektin..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=tr&cc=tr&prodNameId=3310302&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3310301&swLang=38&taskId=135&swEnvOID=1093

önce cchipseti yükle. bu adresten indir. onu bir dene. eğer hata almazsan usb deki driverlar zarar görmüş demektir. yok gene sorun varsa sistem kurulumunda bir sorun vardır.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 1132 Toplam Mesaj: 4