Drone Videoları Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Sayın Müridler,

Quadcopter, Hexacopter, Octocopter fark etmez içerisinde drone uçan videolar lazım bana. Farklı dronelar ile toplamda bir saat üzerinde olması gerekiyor. Youtube kanalları ile iletişime geçip videolarda yazılar, logolar olduğu için videoların orjinal hallerini istiyorum fakat bugün bir tanesi çok net bir şekilde kesinlikle bizim videolarımızı kullanamazsınız dedi. Alternatif önerisi olan var mı? Ya da Türkiyede şöyle drone topluluğu var onlarla bir görüş diyecekler var mıdır? Videolar bilimsel bir araştırmada kullanılacak. Buna rağmen büyük sıkıntı çıkarıyorlar.

Şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam facede dji turkiye grubu var grubun yoneticisi cok iyi niyetli profesyonel olarak drone isin yapan arkadas tc semih berk yardimci olacaktir sana.

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Hocam bu is riskli cihaz sapitabiliyor motorlar duruyor abiden vs. Cihaz 10 sn de yerde kirildi. Gitti en kotu ihtimalle dji p3 cihaz 4000 tl

Her ucusta bole risk var bide insanlarin uzerine dusup zarar vermesi polisi meraklilari falan.

ayrica emek istedigi icin (kurgu montaj) drone kullanicilari izinsiz video foto paylasimdan pek hoslanmaz. Arkadasin dedigi gibi dji turkiye grubuna gir yaz kaynak gostercegini mutlaka sole

Drone kullanicisiyim

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Hocam bu is riskli cihaz sapitabiliyor motorlar duruyor abiden vs. Cihaz 10 sn de yerde kirildi. Gitti en kotu ihtimalle dji p3 cihaz 4000 tl

Her ucusta bole risk var bide insanlarin uzerine dusup zarar vermesi polisi meraklilari falan.

ayrica emek istedigi icin (kurgu montaj) drone kullanicilari izinsiz video foto paylasimdan pek hoslanmaz. Arkadasin dedigi gibi dji turkiye grubuna gir yaz kaynak gostercegini mutlaka sole

Drone kullanicisiyim

bence drone lara airbag sistemi kurulmalı ve yedek adaptore bağlı özel düğme olmalı. Drone yere düştüğü an o düğmeye basıcaksın , airbaglar patlıcak 

https://youtu.be/XRCIzZHpFtY?t=197

küfrederiz villalara kulübeden
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Drone kullanicisiyim

Adam ormanlık alanda uçurmuş çekmiş. Zaten tanıtım yapıyorlar drone'ları da bedavaya alıyorlardır kesin. 17 video vardı ismini duyduğum dronelardan hiç yoktu. Çekilmiş ve herkese açık şekilde youtube'a koyulmuş videolar. Kullanacağımız amaç da bilimsel araştırma. Bana tepkileri biraz saçma geldi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

Drone kullanicisiyim

Adam ormanlık alanda uçurmuş çekmiş. Zaten tanıtım yapıyorlar drone'ları da bedavaya alıyorlardır kesin. 17 video vardı ismini duyduğum dronelardan hiç yoktu. Çekilmiş ve herkese açık şekilde youtube'a koyulmuş videolar. Kullanacağımız amaç da bilimsel araştırma. Bana tepkileri biraz saçma geldi.

Ultralover,bBedava olcağını zannetmiyorum hocam. Evet tepkileri ilginç olabiliyor. Sitem vardı dronelarla ilgili. Konuşuyoruz sitede yayınlıyım falan, yok neresi yok kaynak göstercen mi güvenli mi diğer kullanıcılardan izin aldın mı saçmalıyorlardı. Sen bunu facete zaten paylaşmışsın neyin hesabını yapıyorsun. Altı üstü bir fotoğraf videoda değil. O konuda haklısın hocam.

ersn bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

Drone kullanicisiyim

bence drone lara airbag sistemi kurulmalı ve yedek adaptore bağlı özel düğme olmalı. Drone yere düştüğü an o düğmeye basıcaksın , airbaglar patlıcak 

https://youtu.be/XRCIzZHpFtY?t=197

ersn,

yapıldı ama geliştirmeye çalışılıyor. Çünkü extra pil extra ağırlık gelecek cihaza. Bu da havada kalma süresini doğrudan etkileyecek

ZaZu tarafından 18/Şub/16 13:18 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Aslında yedek kanatlar olsa ve ana güç kesildiğinde fışt diye yanlardan çıkıp drone un süzülerek inmesini sağlasa. :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Aslında yedek kanatlar olsa ve ana güç kesildiğinde fışt diye yanlardan çıkıp drone un süzülerek inmesini sağlasa. :)

Onun için daha hafif ve güvenli paraşüt diye bir şey var. Dronelara koydular mı bilmiyorum ama gerek var mı o da tartışılır. Düşünce kırılmıyorsa problem yok.

Toplam Hit: 1199 Toplam Mesaj: 8
drone video quadcopter hexacopter octocopter