Dslr Makina İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek

Forumda yurtdışına çıkacak bir arkdaş var ondan al işte hangi makinayı alacaksan oda yol parasını çıkaracakmış bu işten.

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

mximus bunu yazdı:
    -----------------------------

Forumda yurtdışına çıkacak bir arkdaş var ondan al işte hangi makinayı alacaksan oda yol parasını çıkaracakmış bu işten.

-----------------------------

Fiyat aralığım biraz karışık. ablam kompakt al sen dslrye geçince bize kalır kompakt diyor. ama banada şuan kursta dslr veriliyor. (enstantane,diyafram falan filan)
    ama dslr içinde yardımcı pek olamam kendine güveniyorsan al diyor. kafam karışık.

bahsettiğin müridin nicki nedir?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

@Rot : http://www.tahribat.com/Forum-Satilik-Olacak-Olan-Nikon-D3000-132793/1/d3000/

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
Toplam Hit: 2389 Toplam Mesaj: 14