folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Dsploit İntel İşlemcili Telefonda Çalışmıyor

Dsploit İntel İşlemcili Telefonda Çalışmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Kırk takla attık telefonu bunun için rootladık sonunda. Ama gel gör ki Dsploit arm hatası veriyor. İntel uyumlu Busybox'u indirdim yine olmadı. Varmı bildiğiniz bir yol ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

İçinde arm binary dosyaları yoksa yapacak pek bir şey yok. zAnti ye bir bak.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Asus telefon kullanlar bu uygulamayı kullanamıyor mu yani. zanti giriş yapmamı istiyor. Çok rezil bir program bence. Alternatifi değil yani.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Dsploit'i samsung tablette kullaniyorum, iyi calisiyor.

zanti'yi de kurdum ama man in the middle saldirisinda kernel'le ilgili bir hata veriyor.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Ne ise yarar bu uygulama?

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

zanti'de random bir üyelik aç ne olcaka yani.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

zanti'de random bir üyelik aç ne olcaka yani.

Açıyorum o da bir türlü bağlanıyor. Hangi zanti'yi kullanıyorsanız bir link atın onu deneyim.

Ayrıca bu zanti dsploit gibi bağımsız çalışmıyor demek ki. ANlamadım bu zanti'yi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Ne yaptım ettim olmadı amk. Bu Arm işlemci değil diye böyle uygulamaları kullanamayacaz mı. En olmadık şeyler beni buluyor ya.

Megalados tarafından 26/Haz/16 21:38 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Kırk takla attık telefonu bunun için rootladık sonunda. Ama gel gör ki Dsploit arm hatası veriyor. İntel uyumlu Busybox'u indirdim yine olmadı. Varmı bildiğiniz bir yol ? 

Öncelikle dsploit yerine csploit kullanmanızı tavsiye ederim. Baktığım kadarıyla o da intel ile uyumlu değil. Ancak açık kaynak olduğundan kendiniz uğraşıp belki güzel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Bu arada yukarıda yanlış yazmışım "arm dosyaları" yerine "intel dosyaları" olması gerekiyor.

Fatih54 tarafından 26/Haz/16 21:56 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı

Öncelikle dsploit yerine csploit kullanmanızı tavsiye ederim. Baktığım kadarıyla o da intel ile uyumlu değil. Ancak açık kaynak olduğundan kendiniz uğraşıp belki güzel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Bu arada yukarıda yanlış yazmışım "arm dosyaları" yerine "intel dosyaları" olması gerekiyor.

Şok şok şok. Csploit'i indirdim güncelledim çalıştı. :))) Çok sağol arkadaşım. Aslında bunu görmüştüm ama indirip denemeye gerek duymamıştım. Nasıl iş anlamadım ama sorunsuz çalışıyor.

Toplam Hit: 994 Toplam Mesaj: 10
dsploit