folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dünya 35.7 Milyar Yaşındaymış..

Dünya 35.7 Milyar Yaşındaymış..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    bana sorun bole sorulari birakin americalilar ben size acayim uzayi ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    zuhahahahaha dünyaya en yakın yıldız güneşten sonra alfa centaury ve yanılmıyorsan 4.2 ışık yılı uzaklıkta 1 ışık yılı uzaklık 9.5 trilyon kilometre ki bu yıldıza ulaşmak bile eğer SANİYEDE 6000KM hızla gidersen ancak 200 yılda ulaşılabilirsin.ve dünyaya en uzak galaksiler yaklasık 14 milyar ışık yılı uzakta olduğu tahmin ediliyor ki bu demek oluyor ışık hızına ulaşmış bile olsalar(teorik olarak ışık hızı geçilemez,en son hızdır) o en uzak galaksilere yapacağınız yolculuk 14 milyar yıl sürecek demektir,o kadar yol gidecekler de geçmişe dönecekler NAAAAAAHHHHHHH kendi yolda geçirdikleri zamana bile geri dönemezler...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet_k
    ahmet_k's avatar
    Erkek
    a.g neye yetisiyorlar 1 insan 100 km hizla giden bir arabayla 196 yilda gunese anca ulasir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    bişey diyeyim abüler uzayın sonunu getiremezler bi kerem ben uzayıda heykledim bak ciddi diom ha zor oldu ama yaptım sınırsız abü ney getiriyorlar öyle a.k insan aklının alabileceği bişeymi bu ? bu yaratanın olduğunu ispatlıyor işte teknoloji çok gelişti çok ileri gittik diyoruz bi skim yok sadece mevcut zamana göre olan şeyler yeni gördüğümüz şeyler şaşırtıyor bizi
    ha şuda bir gerçek şu düşünceyi kabul edin beyninizin sınırlarından kurtulun derim herşey ile herşey mümkündür onu sölim size dünya çağlarından taş devrini yaşıyor şuan bir 1000 yıl geçiçcek yine bir taş devri olucak çünkü keşfetmenin ve bilginin sınırı yok düşününsene hergün bişey açığa çıkıyor bişey bulunuyor uzay sınırsız abi mantıklı düşünen anlat sikimi bulurlar sonunu son diye bişey yokki kaç metre kodumun uzayı 5 mi 10 mu nah işte sınır yok.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    karadeliğe bakmıslarmı benim topum kaçmıştı oraya :) muahahahah

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dashaqteam.be den mi keklediler haci ? ne dion yaf ? ir2 nun dedigi gibi belediye otobusu mu ? nasi zamanin onune gecebilirlerki ? hem zamani kontrol etseler biz su an yasio olur muyuz sence ? heleki onlarca sene yasar miydik ? Kafayi calistir bea haci
Toplam Hit: 1759 Toplam Mesaj: 17