Dünya Dışı Yaşam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

@krypt oyun mu oynuyoruz hocam?

konularina & mesajlarina baktim da, "dur bakalim ne diyecekler?" yasini gecmis gorunuyorsun aslinda.

Ne demek istediğini anlamadım ama konu ile ilgili bekleyelim görelim dediğimi kastediyorsan eğer ben ne diatomlar konusunda bilgili birisiyim, ne kozmoloğum, ne jeoloğum, ne de astrobiyoloğum. Tabiki konu ile ilgil daha vasıflı kişlerin görüşünü bekleyeceğim.

"Kesin sıkıyor bu ibne, olmaz öyle şey." deseydim daha mı olgun görünecektim?

krypt tarafından 16/Oca/13 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

konularina & mesajlarina baktim da, "dur bakalim ne diyecekler?" yasini gecmis gorunuyorsun aslinda.

Ne demek istediğini anlamadım ama konu ile ilgili bekleyelim görelim dediğimi kastediyorsan eğer. Ben ne diatomlar konusunda bilgili birisiyim, ne kozmoloğum, ne jeoloğum, ne de astrobiyoloğum. Tabiki konu ile ilgil daha vasıflı kişlerin görüşünü bekleyeceğim.

Kardes, yaziyi ayni siteden kopyalamissin, http://evrimagaci.org/fotograf/64/3174/ ve kaynak vermedin.

Zaten yazinin sonunda bahsedilen makalenin gercekliginin tartisilir oldugu yazmakta. 

Neyin pesindesin anlamadim ama, konularina tereddutle mi yaklasalim yani? 

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    mizahi bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

Ne demek istediğini anlamadım ama konu ile ilgili bekleyelim görelim dediğimi kastediyorsan eğer. Ben ne diatomlar konusunda bilgili birisiyim, ne kozmoloğum, ne jeoloğum, ne de astrobiyoloğum. Tabiki konu ile ilgil daha vasıflı kişlerin görüşünü bekleyeceğim.

Kardes, yaziyi ayni siteden kopyalamissin, http://evrimagaci.org/fotograf/64/3174/ ve kaynak vermedin.

Zaten yazinin sonunda bahsedilen makalenin gercekliginin tartisilir oldugu yazmakta. 

Neyin pesindesin anlamadim ama, konularina tereddutle mi yaklasalim yani? 

Hocam adamın ne suçu var görmüş heyecanla paylaşmış, yerli yabancı birçok insan görür görmez paylaştı kaç gündür ortalık kaynıyor, yanlış yönlenme fake haberler hep olmuştur olacaktır.. Hala jürideydi sanırım, bütün ayrıntılarını bilmiyorum ama incelenecektir elbet.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Birinci yazıyı facebook'ta görüp kopyaladım hocam. Sabah saatlerinde gündeme gelen bir şeydi. Kaynak göstermeye gerek duymadım sonuçta makalenin linki var açık bir şekilde. 

Az önce yapıştırdığım yazı ise sabah gündeme gelen yazı ile ilgil bir kritik durumunda. Bir gıdım beyin ve işaret parmağını hareket ettirebilme yeteneği ile herkes sayfanın en altındaki kaynaklar kısmını bulabilir. Biraz daha beyin ve işaret parmağı hareketi ile ilk kaynağa gidebilir ve post saatine bakabilir.

Evet, makalenin gerçekliğinin tartışılabilir olduğu yazmakta. Zaten makalenin gerçekliğini tartıştık ve makalenin gerçekliğini tartışanları paylaştım.

Şimdi gelelim sana; ben neyin peşinde olabilirim? Bir makaleyi ve daha sonra uzman bir kişi tarafından eleştirisini paylaşarak neyin peşinde olabilirim? Hayır verdiğim linkte "evrim" kelimesi geçiyor diye söylüyorsan bu siteyi toplamda ikinci kez görüşüm. Adamlar gayet güzel çevirip koymuşlar, yazıda zaten elli kere kendi isimlerini yazmışlar onları ayıklamaya uğraşıp kopyala/yapıştır yapasım gelmediği için direk linki verdim.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

herneyse, dediginiz gibi olsun madem

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek

çizik. yarın okurum.

Tek isteğim MiaD'ımın dolması .. cart curt.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam delikanlı gibi söyle yazıların zamanlarına bakmadın değil mi?

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Hocam delikanlı gibi söyle yazıların zamanlarına bakmadın değil mi?

yazilarin zamanlarina tabi ki bakiyorum. ilk gonderdigin yazinin altinda da, ikinci gonderdigin yazinin altinda da birgun once yaziyor, ikisi de bir gun once, ayni site, ayni yazilar. ilkinden kesinti yapilmis, ikinci link ise konunun sonunda veriliyor. dogal olarak kuvvetli bir suphe uyandiriyor.

ama facebooktan aldim deyince, olabilir dedim, hak verdim.benim facebook hesabim olmadigi icin o ihtimali dusunmemistim. kusura bakma. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam da ikinci yazının kaynağında saat Posted  yazıyor. Yanlışım yoksa bizim burada 21:46'ya denk geliyor. Gözünden kaçmıştır ama keşke böyle saldırgan yaklaşacağına sakince dile getirseydin. Neyse, önemli değil hocam.

while (1<2)
Toplam Hit: 2973 Toplam Mesaj: 30