folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Dünyanın En Büyük Kütüphanelerine Online Erişim?

Dünyanın En Büyük Kütüphanelerine Online Erişim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. 

Library of Congress, British Library veya belli başlı Avrupa ve Amerikan Üniversitelerinin kütüphaneleri kendi öğrencileri için üyelik veriyorlar. Öğrenciler veya akademisyenler bu üyelikler ile sisteme giriş yapıp online olarak e-kitaplara erişebiliyorlar. Bizim bu kütüphanelerin e-kitap arşivlerinden mümkün olan en az kısıtlama ile faydalanmamızın bir yolu var mı? Özellikle belli başlı Avrupa ve Amerikan üniversitelerinden okuyanlar veya çalışanlar yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

O.o, ilginç. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Umarım bulunması en ender kitaplara da erişim veriyorlardır. Takip edeyim konuyu bakalım...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://library.cu.edu.tr/cu/e-kaynaklar/veritabanlari/abone-olunan-veritabanlari

su listeden ilginizi ceken varsa, benim erisimim var.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1638 Toplam Mesaj: 4
pdf üniversite kütüphane ebook ekitap akademi