DUNYAYI SEYREDIN (UYDU)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

ARKADASLAR GOOGLE ARTIK BU ISI ASMIS BU PROGRAMI INDIRIN BIDE SIZ GORUN DERIM BEN AMA PROGRAMIN CALISMASI ICIN INTERNET BAGLANTINIZIN OLMASI GEREKIR!..

http://www.inndir.com/program.php?id=30033

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    google earth die bakarsan aktif konulara göreceksin cracklisini..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Baba allahını seviorsan bak gece gece dellendirdin beni....Sen ne zamandan beri girmion tahribata...ee hadi dielim ki bayaadır girmion bari uzun süre aradan beri ilk defa girince bi oku gez siteyi ondan sonra mesaj at...zaten verdigin haberlerin 2/4 ü eski ..yeni haberlerinde boyle copy /paste yapmaya usenmisin direk link vermisin ..Adamda boyle huzur muzur birakmadin...

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

yediyuzbinaltiyuzdoksanaltimilyardokuzyuzbinmiyonaltiyuzbinsekizyuzseksensekiz kere verildi!!! :)

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

bu forumdakiler Google Earth i nerdeyse 2 aydır kullanıyo...

sence Tahribat forum halen Google earth ten habersiz bir yer olabilirmi?????

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
Toplam Hit: 2915 Toplam Mesaj: 5