folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Düşüncelerinizi Bekliyorum?

Düşüncelerinizi Bekliyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murderes
    murderes's avatar
    Erkek

Merhaba Aslında Tam söze nerden başlayacağımıda bilmiyorum..

Bildiğimiz üzere template monster'ın çok güzel template'leri war...Amacım ise bunları php ortamında kodlamak ve veritabanı ile bağlantı kurarak dinamik hale getirmek istiyorum,içerik yönetimi vs,vs...

Sormak istediğim ise sizce ne kadar mantıklı böyle birşey yapmak daha doğrusu mümkün mü ?template monsterin içerisindeki html kodlarını değişkenlerini tanımlasam mysql bağlantılarını yapabilirmiyimm..Yada joombla kullanarak template monster'in templtesini joomlada kullanabilir hale getirebilirmiyim ?Konu hakkında uzman olmadığımdan ne yapmak istediğimi sizlere anlatmakta birazda olsun güçlük çekiyorum..Umarım anlatabiliyorumdur..Sizlerin bu konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum,yada yapmış olan arkadaşlarımın...Nasıl bir yol haritası izlemeliyim?Bu konu üzerinde aydınlatabilecek arkadaşlarımız bana ve benim gibi birşey yapmak isteyen arkadaşları aydınlatırlarsa çok mutlu olurum.....

Şimdiden yorumlarınız için tşkr ederim...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bu konu silinir hocam..

böyle yardım başlığı olmaz cünkü ;)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murderes
    murderes's avatar
    Erkek

ne yapayım insanların dikkatini çekip okuması için yazmıştım,kusura bakmayayın böyle sık sık sorun ileten biri değilim...hayatımda 2.yda 3dür yardım yada düşünce isteyişim..çevremde düşüncelerini isteyebileceğim konuya php'ye hakim kimse yok..genelde php ne lan diyorlar :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

olabilir tabi geçmişte görmüstüm bu template moonster temalarını joomla, mambo vs. uyarlayan kişileri neticede css ve photoshop biliyorsan uyarlama kısmının hakkından rahatlıkla gelirsen veritabanı bağlantıları içinde php biliyorsan sorun yok.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murderes
    murderes's avatar
    Erkek

teşekkürler yorumun için...

Toplam Hit: 1356 Toplam Mesaj: 5