folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Düşündüm De...Nere Atsan Elini İki Ucu Boklu Değnek..

Düşündüm De...Nere Atsan Elini İki Ucu Boklu Değnek..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Su ile petrol boşluğunun arasını Bor Toryum ve Uranyum  dolduracak,

Yani petrol bitip su savaşları başlayana kadar yeni su arayışlarına girilecek,

Bu da yeni kimyasal arayışlar manasını teşekkül eder. Bor ve Uranyum..

Ne alakası var bor uranyum su falan??

Şöyle; Bor ve uranyum geleceğin elemnetleri olarak adlandırılıyor, Başka kaynaklarda da Uzay elementleri bilim elementleri başlılarıyla da çıktığını görebilirsiniz.. Neyse ;

Bor, Toryum ve Uranyum.. Bunlar geleceğin enerjisinin ham maddesi olarak adlandırılırlar.. Geleceğin enerjisinin HAM maddesi... Yani Bunların tamamıyla yeraltından çıkarılıp işletilip kullanılması ( Türkiye'de mümkün değil ABD işletme makinalarını vermiyor.. işletip geri satıyor) demek Uzay'da ulaşılabilecek başta Mars olmak üzere tüm gezegenlere ulaşabilmek demektir..

ve bir aralar Uzay Tarihi'nde buluş olarak adlandırılıp sonradan gündemden düşürülen ( dikkatle okuyun Düşürülen) bir haber..

"MARS'TA SU BULUNDU. "

Ne açıdan enerjinin ham madesidir bu? ?

Dünyadaki hiç bir kaynak Bor ve Toryum kadar kaliteli, dayanıklı, zararsız değildir kimya fasiküllerinde araştırırsanız rahatlıkla bu kanıya ulaşırsınız..

bi not: Bor: dünya rezervinin %72 si Türkiye'de

Toryum: madenlerin %25ine sahip fakat rezervlerde en büyük birinci ülke Türkiye'dir

pek bağlayıcı anlatamadım uykum var.. su petrol BOP ilişkisi için bu yapbozları yerleştirmek size kalmış ben uyuyacm hadi eyw.

yıkılma sakın !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Anlatilanlarin hepsi masaldir hakikatle ilgisi yok sadece bir ruyadir..

Ne boyle bir yonetim sekli nede boyle bir duzen kabul edinilebilinir.

Sadece iyi bir finansor bulunup bunun Filmi Cekile bilinir oda Gise yaparmi bilemem.

Kalin saglicakla.

Bir delikde yasayan bocek yerleri ve gokleri O delikden ibaret sanir  terbiyemiz devlet terbiyesi kadardir.

26-11-2007 __ 23:37:29

Chicagoan TRTC34
Toplam Hit: 3552 Toplam Mesaj: 23