Duvara Zarar Vermeden Birşey Asmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hocam çivinin beton çivisi olduğuna emin misin ? Yani şimdi duvar diyorsan en kötü kaba sıva vardır, girmemesi imkansız.

EDİT: Aynı şekilde matkabın da ucunun beton için olması lazım. Anasını ağlatır vesselam.

+ Olarak bant olayı geçici bir çözüm. Mevsim değişikliğinde vs özelliklerini çabuk kaybediyorlar. Ufak şeyler için sorun değil de büyük bir şey asılacaksa tehlike yaratabilir.

NaZi_ tarafından 06/Ara/17 20:16 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam tablo duvar saati veya fotoğraf artik ne asacaksan ne bileyim arka kısmına Tükür duvara tuttur inan bana duvarda asili kalır. Asacagin  bi fotografsa  fotoğrafın arkasına diş macunu sür duvara tuttur asla duvardan çıkmaz emin olabilirsiniz. Cezaevinde yatan mahkumlar duvara fotoğraf astiklarinda  arka yüzüne diş macunu sürerler.

Kurtismail tarafından 06/Ara/17 20:16 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı

Hocam tablo duvar saati veya fotoğraf artik ne asacaksan ne bileyim arka kısmına Tükür duvara tuttur inan bana duvarda asili kalır. Asacagin  bi fotografsa  fotoğrafın arkasına diş macunu sür duvara tuttur asla duvardan çıkmaz emin olabilirsiniz. Cezaevinde yatan mahkumlar duvara fotoğraf astiklarinda  arka yüzüne diş macunu sürerler.

Kanvas tablo diyor hocam; adama boşuna duvarı yalatacaksın.

EDİT: Bi dakika duvar saatini tükürükle duvara nasıl yapıştırıyorsun ? :D

NaZi_ tarafından 06/Ara/17 20:18 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

Hocam bazı tükürükler var aynen 404 yapıştırıcı gibidir duvarı sıkıca kavrar. Eh bazı tüküruklerde var ki bi tükürsen hic birşey duvarda asili kalmaz. Ben onerimi sundum. Tükrük olayı çok ucuz bedava maliyet gerektirmeyen birşeydir.Proteinler sentezlenince hedef noktalarina gitmeden önce golgi cisimciği tarafından işlenir ve paketlenir. Bu şekilde oluşan yapılara salgı kofulu denir. Bu salgı kofulları da tükürüğü salgılar. Tabi bilmem hocam golgi cisimciğine bağlı. Golgi cisimciği mitralyöz gibi çalışırsa tüm duvari tukruklese belkide duvar saatinide duvarda asili bırakarak tutturabilir.

Kurtismail tarafından 06/Ara/17 20:52 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Patafix yaz googlea heryerde var

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

koçtaş'ı gezerken görmüştüm ne kadar sağlam bilmiyorum 

https://www.koctas.com.tr/3m-command-orta-boy-cirt-bant-17201/17060-23667/ 

Bu ürünün askılıklı olanıni kullanıyorum  2 yıldır 

O kadar asılıyorum çıkmıyor cok kaliteli 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

güzel gibi bu. tabi pahalı gibi biraz.

Tek kullanımlık mı acaba?

Ben poster afiş vs için (en ağırı 200 250grdir) 0,5 gram pattafix bile tutuyor.

ama bu 7kgye kadar taşıyormuş muazzam geldi. tek kullanımlıksa tabi iyi bi yer bulmak lazım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

Hocam bazı tükürükler var aynen 404 yapıştırıcı gibidir duvarı sıkıca kavrar. Eh bazı tüküruklerde var ki bi tükürsen hic birşey duvarda asili kalmaz. Ben onerimi sundum. Tükrük olayı çok ucuz bedava maliyet gerektirmeyen birşeydir.Proteinler sentezlenince hedef noktalarina gitmeden önce golgi cisimciği tarafından işlenir ve paketlenir. Bu şekilde oluşan yapılara salgı kofulu denir. Bu salgı kofulları da tükürüğü salgılar. Tabi bilmem hocam golgi cisimciğine bağlı. Golgi cisimciği mitralyöz gibi çalışırsa tüm duvari tukruklese belkide duvar saatinide duvarda asili bırakarak tutturabilir.

:) Sen demleniyormusun..! yine kafan güzel sanırım.

Konuya geleceksek, doğru beton çivisi ve dengeli kaliteli bir çekiçle duvara geçiremeyeceğin çivi yoktur.

ShockMan tarafından 07/Ara/17 00:08 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Hocam çivinin beton çivisi olduğuna emin misin ? Yani şimdi duvar diyorsan en kötü kaba sıva vardır, girmemesi imkansız.

EDİT: Aynı şekilde matkabın da ucunun beton için olması lazım. Anasını ağlatır vesselam.

+ Olarak bant olayı geçici bir çözüm. Mevsim değişikliğinde vs özelliklerini çabuk kaybediyorlar. Ufak şeyler için sorun değil de büyük bir şey asılacaksa tehlike yaratabilir.

duvar çivisi.

elbette duvara geçiyor geçmiyor değil.

ama çok uğraştırıyor. bina yeni bina. önceden orta okulda kendim çivilerdim. şu an bir orta okul çocuğunun o duvarı delmesine imkan yok. çok zahmetli.  o yüzden delmeden istiyorum

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 2113 Toplam Mesaj: 20
duvarlar