folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Duygularımın Tek Dinleyicisi TBT.Com"A Tesekkurlerle Kucuk Bir Siir

Duygularımın Tek Dinleyicisi TBT.Com"A Tesekkurlerle Kucuk Bir Siir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

yarım kalan aşklara, sevipte beraber olamayanlara hitaben yazacagım şiirim için her türlü hatadan dolayı şimdiden özür dilerim cunku su anda aklıma gelenleri yazacagım... ne bir kafiye uydurmaya calısıcam ne de bir sozcukler toplulugu ile etkileme olayına giricem. sadece icimden gelenleri yazıcam. bu şiirim okumasını istediğim kişiye ulasıcak mı? bilmiyorum... ama bazen hersey ulasması icin yapılmamalı bence... tbt.com database i olmasa benim siirlerim nerede korunacak? zaten topu topu kac tane var dicem, sildiklerimi ve hic kimsenin okumadıklarını sayarsam belki kitap olur ama onemli olanlar burada zaten yerini koruyor... bir gün gercekten biliyorum yerine ulaşıcak... [saygılarımla]

korumadın sende içindekileri, benim görevim oldu korumak

bir gün baktım varsın, bir gün yok... sıkıldım desem yalan

seninleyim desem gene yalan. tek gerçek özledim işte... bir an

aklımda beliren ışıkları izledim, bir an seni hissettim, ama biliyormusun?

ben artık hissettiklerimi yitirdim! tek yapabildiğimi sen aldın giderken!

bir kelime ile anlatmak ne mümkün içimdekileri, ya da bir yazı ile seni anlatmak

küçücük karelerde senin fotograflarınla oyalanmak! acımadı için dimi hala? sen dökerken

göz yaşlarını ben öldüm burda, sen düşünürken bendim gene kahrolan, sen bakarken boşboş

bendim gözünün önünde aglayan, bir an unutmadan gecirdim günlerimi yaşananları...

sabaha karşı o cekilen fotografları, delice koşturuşları, ufak ama hayatın anlamını veren o masum ama

ateşli dudak buluşmalarını. bir an gene sarıldın gibi hissediyorum yine, ama dedim ya

artık ben hissedemiyorum... ne batan gemiler var gözümün önünde, ne de limana yanaşıcak yeni gemiler,

bir gün gelicek diyorum hala içimden, ama biliyormusun? ben umuda olan inancımıda yitirdim galiba...

eskiden bakardım gözlerine umutluca, bir sey söyledigimde sana umutluca bakardın ya da bana,

gidelim diyemedim, seninim dedim!!....

neydi bunun anlamı kim çözebilir ki? kimin için söylenmişti isim vermeden kim bilebilir ki? kimsin sen

ya da kimim gerçekte ben? bir yalan ise hayatı bu kadar cazip kılan, yalanın en büyüğüğüyüm ben o zaman...

derlerdi hep yalan kötü, hani nerede bunun kötülüğü? bir sevmekti hayatı yaşanabilir yapan! ya da

seni beklemekti haftalarca beni hayata baglayan... ama hic boyle yapmamıstın! simdi neden? ne oldu? değişsen ne?

ben sana son kez hislerimin dediklerini söyleyeyim dinle beni, değişen hiç bir şey yok ama

hislerim konusuyor benimle son kez durum vahim diyor, korku var diyor, sevgi diyor, imkansız olaylar

zinciri ise cabası! imkansız ne ki? bunuda yaratan insan deil mi kendi kafasında, kendi zihninde?

bir tek düşünceye bir tek karara bakmaz mı bunun silinmesi? gene kendi söylüyor kendi dinliyor işte,

sen bir an gözlerini kapadıgında unutmazken bunları yasattın bana, sen benden daha cok acı cekerken

yön veremedin hayatına. belki hersey hala tek bir sözüne bakıyor ama

bir gün olurda gelemezsen, o gün seni uzaktan izleyeceğimi sakın unutma...

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    kafiye uyumu fln hikaye bosver iyiki boyle yazmissin cok iyi ifade etmissin duygularini güzel olmus eline sağlık okumasi gereken kiside okur umarim..

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

Bu şiir seneler sonra gerçekleşti. geldi geri. 05.06.2013 te... Yanında bir kız çocuğu ile hemde. dedim kendi kızımdır, yarım kalan böyle yaşanmalıymış diye. sonra yine hayatımı sikti gitti ya la :D 

* Bu arşivi tutan TBT için ne desem az... 

wassh tarafından 01/Şub/17 16:20 tarihinde düzenlenmiştir

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
Toplam Hit: 2544 Toplam Mesaj: 3