folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Duyup Duymadık Demeyin Benim İSYANIM VAR....!!!!

Duyup Duymadık Demeyin Benim İSYANIM VAR....!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delete54
    Delete54's avatar
    Erkek
    Aranızdaki bir hacker beyimiz (bağışlayın ismini vermiyorum..)iş olsun torba dolsun misali nasıl yaptıysa benim e-mail"imi,icq mi "hack" etmiş!Namı değer arkadasımızı yaptığı iş güzarlıktan dolayı bir güzel kutluyorum...!Benim gibi sıradan bir kullanıcının mailini hacklemek onun için belki büyük bir başarı sayılıyordur yada egolarını tatmin ediyordur bilemiyorum artık?!!!Sayın hacker beyimiz sana sesleniyorum;şimdi şöyle bir geriye doğru geril,omuzlarını yukarı doğru kaldır,göğsünü olağanca kabart ve kendinle ne kadar büyük bir iş yaptım diye gurur duy oldumu!Şimdi belki oradan bana kıkır kıkır gülüyorsundur ohhh ohhh bak nasıl seni gıcık ettim diye..Eğer bu işte bir haz duyuyorsan,mutlu oluyorsan her yeni açtığım mailimin şifresini sana vereyim belki adrealinin yükselir..Ya sizin Hackerlik dediğiniz bu mudur beylerrr??!!Kendisini "Hacker" olarak tanımlayan biri kalkıp basit bir kullanıcının bilgilerini çalmaklamı uğraşır??!!Ben ne bankacıyım,nede varlığı sayılı bir iş adamıyım, o arkadasımızın bana kişisel bir gıcıklığının veya herhangi bir düşmanlığının olduğunu sanmıyorum??!!Neden o zamannn nedenn??Hacker dediğin kendi halinde masum insanların bilgilerini mi hack etmekle uğraşır??!!?Bunun bana mantıklı bir açıklaması yapacak olan var mı?!!Neden gidip trajı yüksek olan bir siteyi hackleyemeye çalışmıyorsun??!!En azından isim yapmış olursun.Sana soruyorum gücün benim gibi basit bir kullanıcıya mı yetiyor...?Bence sen gerçek bir hacker değilsin ve kusura bakmada bu kafaylada ASLA BİR "HACKER" OLAMAZSIN!!!Ben efendi bir insanım sana ne buradan bir küfür yazacağım nede ismini açıklayacağım..!Çünkü senin bildiğin ucuz delikanlılardan değilim!Allaha şükür haddimizide biliriz!Bu yaptığını ne senin delikanlılığına nede hackerliğine sığdırıyorum!Sana buradan yalvaracak veya dil dökecek halim yok eğer birazcık onurlu biriysen çaldığın mailimin şifresini,icq mi şifresini geri verirsin..Nasıl olsa kendini bana ispatladın değil mi daha bundan sonra kişisel seylerimin sana lazım olacağını sanmıyorum!Heee üste para falan istiyorsanda açık açık söyleyeyim,bende o kadar para yok.Eğer param olsaydı bak buraya yazıyorum anam avradım olsun Türkiye"nin en iyi hackerini tutar senin neyin var neyin yok hepsini ele geçirirdim!Buda sırf sana ders olsun diye.Neyse sana daha söyleyecek başka bir kelime bulamıyorum..Aranızda gerçekten iyi niyetli hackerler var onlara en ufak bir sözüm yok!Bence "hackerlik" belli bir amaç taşımalıdır!Başınızı ağrıttıysam şimdiden özür dilerim esen kalın..

foruma kavga etmeye geldigi icin banlanmistir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Korkulu61
    Korkulu61's avatar
    Erkek
    adaş ver şunun adını kimmiş bakalım masum insanlarla niye uğraşıyormuş derdi neymiş canı sıkılıyorsa kolaysa gelsin burda benimle uğraşsın delilik yapmasın kafamı attırmasın beni kızdırmasın ona bir kere söyle geri ver diye vermezse ikinciye bana söylersin bak bakalım ben ona nasıl bir delilik yapıyorum!

Ölüm olsa ne yazar,bırakmayız haklıyız sonuna kadar hackeriz!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisko
    Pisko's avatar
    Erkek
    Ya burda yanlis bi hitap var hacker demissin biz ona LAMER diyoruz salla gitsin.

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak , öyle zordur ki kurşunu havada sevgiyi yürekde tutmak...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rangers564
    Rangers564's avatar
    Erkek
    kardes yazdıklarından duygulanmamak elde değil helal olsun sana. O terbiyesizliği yapan her kimse onu esefle kınıyorum! yuhhh be ne istedin bu garip insandan?Baska takılacak adam bulamadın mı gözün acemileremi kesiyor senin sersem büzüğün yiyorsa korkulukla uğraşsana yemiyo mu? ismini bilmiyom ama şu adama yaptıklarını okuyunca sana acayip ayar oldum ha
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redshark
    redshark's avatar
    Erkek
    Ya dostum bunu yapan adam egolarını tatmin ediyor kesin olum madem bı bok yapacan büyük düsün büyük işler yap milletin maillini calmak iş degil bende cok yaptım ama bi bok olmadı

bildigim birsey varsa oda bi bok bilmedigimdir saygılarımla cizildiniz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoH
    DoH's avatar
    Erkek
    Delete54 bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaslar yardımınız olur diye mail adresimi veriyorum belki bunu biriniz çözer:
    yildiz54@hotmail.com
    -----------------------------

lan şerefsiz ! bilseydim sen olduğunu, cevap bile yazmazdım. sen değil misin beni MSN de listene alıp da tek bir kelime etmeyen. ? 

ne bileyim sen kimsin ? MSN ya da ICQ da beni listesine ekleyini hackleyip, irtibatını kesiyorum. ayrıca, ben sana ve abine en büyük nezaketle yaklaşıp, "derdiniz ne, açıklayın bana..." diye mesaj attım, abin bana küfür etti.!! (hüseyin yıldız kendisi, kadir yıldız da abisi!)...

şimdi, sen edebiyat parçaladın da cephe mi topladın ?

bu forumu ara... ben yardım edilecek olana yardım eder, haddi bildirilecek olana da haddini bildiririm!

sana, geldim, derdin nedir ? dedim. sen, şerefsizce sustun, abin küfür etti...

evet, senin mail ve ICQ larını 3 dk. içinde alırım. kim iddia ediyorsa, o da gelsin, onu da alırım. almıyorsam, değmeyeceği için almıyorumdur...

şimdi, edebini takın ve abine gidip sor. DoH sana geldi mi? diye...

ve edebiyatını da kendine sakla !

yavşak !

DeViL oF hæCqé®
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rangers564
    Rangers564's avatar
    Erkek
    Bu sitenin operötörleri nerde allah aşkına okumuyormusunuz kardesim yazılanları adam efendi efendi derdini anlatıyor bu DOH denen yaratık hala şerefsiz gibi laflar ediyor.Kim bu ya bileniniz var mı?Operatörlere sesleniyorum niye sahip çıkmıyorsunuz kardesim bu vatandasa niye sessiz kalıyorsunuz siz sadece proğram mı yazarsınız,anlatırsınız?Adam sizin üyeniz değil mi ve olay burda yasanıyor adam bas basss bağırıyor biri kalkıpta ya kardesim ne oluyor demiyor müdahele etme gereği duymuyor sizi göreve çağırıyorum.Dohmusun nesin yok neymiş 3 dakikada istediğinin mailini ele geçirirmişsin sen kendini ne sanıyorsun kime meydan okuyorsun.Doh denen yaratık bundan sonra gözlerim senin üzerinde adamın şifresini geri ver olay kapansın eğer bu olayı uzatırsan ve bir daha birine şerefsiz dersen hakaret edersen ensendeyim.Eğer bir daha yanlış yaptığını görürsem haberin olsun seninle ben uğraşırım bundan sonra yanlız benimki deleteye benzemez burnundan getiririmmmmmmmmmmmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    bu ne yaw kitliyom topici...
    haklı bile olsan 2 adet konu açmayacaktın delete!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2295 Toplam Mesaj: 8