DVD Film Ripleme ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

5-10 dakika aradım adam gibi uygn kolay birşey bulamadım. bir sorayım dedim. Dvd filmi nasıl ripleyebilirim Divx e nasıl çevirebilirim ? önerisi olan varmı ?

#karipçin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

Bu konuda hiç bir şey bilmiyorum diyorsan Auto Gordion Knot

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

uzun sürüyor ripleyinceye kadar izlerim. aynı vaktimi alır

#karipçin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

burası işine yaraya bilir

http://www.cshtr.com/pc-yazilim-resimli-anlatimlar-ve-donanim-inceleme/9383-dvd-nasil-riplenir-dvdrip-nasil-yapilir-dvd-nasil-divx-e-cevrilir-resimli-anlatim.html

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

VagaTroy bunu yazdı:
    -----------------------------

uzun sürüyor ripleyinceye kadar izlerim. aynı vaktimi alır

Zaten uzun süren birşey 5 dk da olmasını beklemiyordum değil mi :D.Ayrıca hızı riplerken ayarladığın kaliteye işlemci gücüne vb. bağlıdır

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

hocam söyle sağlam, kullanımo kolay bir program önerecek ve hafiften kullanımını anlatacak biri var mı?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

gkhn759 bunu yazdı:

hocam söyle sağlam, kullanımo kolay bir program önerecek ve hafiften kullanımını anlatacak biri var mı?

Hocam kusura bakma ama bu film converter etmeye benzemez ki kolay bir yolu olsun.Önemli olan iyi ve kötü bir kere yapmak ondan sonra olaya hakim olursun zaten.

adamlar bu adreste resimli bir şekilde güzelce anlatmış sen yinede karışık bulursan bilemem.

http://www.cshtr.com/pc-yazilim-resimli-anlatimlar-ve-donanim-inceleme/9383-dvd-nasil-riplenir-dvdrip-nasil-yapilir-dvd-nasil-divx-e-cevrilir-resimli-anlatim.html

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

heza bunu yazdı:

gkhn759 bunu yazdı:

Hocam kusura bakma ama bu film converter etmeye benzemez ki kolay bir yolu olsun.Önemli olan iyi ve kötü bir kere yapmak ondan sonra olaya hakim olursun zaten.

adamlar bu adreste resimli bir şekilde güzelce anlatmış sen yinede karışık bulursan bilemem.

emin ol birkaç kereden fazla denedim de, ya ses duzenlemesinde sıçtım yada goruntu kalitesinde. Bu sebebden deneyimli birine soruyorum.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

aradığım programı buldum. bir dvd yaklaşık olarak 1 saatte avi uzantısına convert ediliyor. Xilisoft DVD to DivX Converter. hem kullanışlı hemde kalitede sorun vermiyor

serial isteyenler ise

Name: Buddy Knox
    781E-CC23-A0A2-7E5C-C8E8-F34C-EF6F-70E2
    781E-CC23-A0A2-7E5C-C8E8-F34C-EF6F-70E2
    A300-1340-73D3-6455-3F57-4E9A-07F0-73B1

kullanabilir.

#karipçin
Toplam Hit: 2141 Toplam Mesaj: 9