DVD Kopyalama Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek

Beyler aldığım film DVDsini CloneDVD ile kopyalamk istedim ancak şu uyarıyı verdi:

CloneDVD%20hatasi

DVD Shrink 3.2 ile de denedim ancak olmadı. Sizin tavsiye edebiliceğiniz bir yöntem veya verebileceğiniz bi program varsa çok memnun olurum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

neroda denedinmi hocam???

Hem dvdshrinkde clonedvd de sorun cıkarttıysa o işte bi iş var büük ihtimal... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Alchol %120 die bi program var onla Dvd veya csnin image ini yaratıo o şekil bi dene istersen(onun safedisk gibi bi ayarı var onu da aktif edersin) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

neroda denedinmi hocam???

Hem dvdshrinkde clonedvd de sorun cıkarttıysa o işte bi iş var büük ihtimal... 

-----------------------------
    Denedim oda copy-protected hatası verdi. Durum biraz garip çünkü daha önce böyle bi hatayla karşılaşmazdım belki de Lost olduğu için özel bi koruma koymuşlardır. :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

DVDDecrypter 

http://www.mrbass.org/dvdrip/

Bu link işini görür sanırım. İçinde programın download linki ve anlatımı var.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cholpa
    cholpa's avatar
    Erkek

Sonuda sorunu çözdüm sorunu çözmek için iki yol mevcut:

1)Önce DVD Decrypter ile dvdyi hardiske imajını atıyoruz program sıkıştırma yapmadığı için hardiske attığımız image dosyasını tek katmanlı dvdye atamıyoruz bunun için DVD Shrink ile sıkıştırıp yazdırmalısınız ve bu zor olan seçenek.

2)CloneDVD ile beraber AnyDVD kullanmak. Bu durumda dvdyi okuyucuya koyduğumuz anda AnyDVD korumayı otomatik olarak kaldırıyor böylece CloneDVD ile rahatça dvdyi sıkıştırıp yazdırabiliyoruz. Yani ilk başta AnyDVD yüklü olsaymış sorunum olmayacaktı.

Toplam Hit: 1098 Toplam Mesaj: 6