DVD Okuma Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    Ben dvd ye resim ve filim yazmıştım neroyla ama şimdi bu dvdyi bilgisayarda açamıyorum, boş görünüyor. Vestel dvd playerde açabiliyorum. varmı böyle problem yaşalayan arkadaşlar?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    dvd yi okumak için cd rom veya cd rw kullanırsan çalışmaz tabii, dvd rom ile okut.Marka fark etmez yeterki dvd rom olsun

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    yapma ertan hoca. resim ve filim yazdım diyorum. tabiki dvd romda bakıyorum ama boş görünüyor yani hata veriyor. yazdıgım dvdromda okumuyor yani.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    :)sorunu biraz anlaşılır biçimde sorabilirdin
    vestel dvd rom ne ayak anlamadım.senin markası bu mu,yoksa o mu okuyor sadece

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    tamam ertan haklısın soru biraz karışık. Bende philips dvd-rw rom war bununla yazdım dvdyi. ama açamıyorum. erişilemedi falan diyor. Sonra götürüp vestel sinema sistemine takıyorum dvdyi, orda görüyorum resimleri falan. belkide başka bir dvd rom denemeliyim. belki ömrü bitmiştir :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hımm sorun şu olabilir desem, yazma modu olarak ne kullanıyorsun.? dvd -r mi,bence -r yi kullan.Ayrıca o dvd yi başka bir pc de dene bakalım sonuç ne

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    yok hoca başka bilgisayarda denedim, bu seferde bos göründü. BU dvd deki bilgileri kopyalamam gerekiyor. neyse artık bişeyler düşünücez. cevaplar için sağol.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    o zaman sorun okuma da değil yazdırmada, başka bir program ile dvd yi yazdırmayı dene

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    Neroyu kaldırıp, Tekrar bi açsana dvd yi bakalım...

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
Toplam Hit: 1896 Toplam Mesaj: 9