folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Dvd Rw Çok Yavaş...Yardım.

Dvd Rw Çok Yavaş...Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daarmenci
    daarmenci's avatar
    Erkek

ilk aldığım zaman ki gibi hızlı değil yazarken ve okurken çok yavaş..özellikle cd okurken çok yavaş.ev arkadaşımda cd rw var onunla çok ii okuyor, kopyalıyor.ama bende kağnı gibi hata bazen hata bile veriyor. ne yapmam gerekir arkadaşlar..

"Ya rab bela-yı aşk ile kıl müptela meni Bir dem bela-yı aşktan etme cüda meni" (Fuzuli)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    adres belli teknik servis garantiliyse değişicekler yoksa yenisini alırsın artık :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek
    bi sök temizle tozunu neyim sil lazerini sil düzelmezse yenisini al :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzz
    Fuzz's avatar
    Erkek

önce kullandığın aletin markasını yaz, en fazla kaç hızla yazıp okuyo onları yaz.

bazı diskleri iyi okuyo bazılarında hata veriyo demişsin, bu sorun kullandığın medyanın ve programların kalitesine göre değişir. 

"we lose ourselves but we find it all"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Öncelikle dvdrwlerinde bir ömrü vardır bilirsin.Çok kullanılmaktan dolayı lazerleri zayıflar ebediyen performanslı çalışacak değiller ya.
    Ne bileyim ıslak cd takarsın vs.. pcbsi çürür , iletkenleri oksitlenir vs... bunun gibi zaman geçtikçe zayıflar bu elektronik aletler.Ayrıca bildiğim kadarıyla
    optik araçlar tamir olmuyor.Garantisi varsa geri götür yenisini verirler.Yoksa hayatta yapmazlar.Zaten 38 dolar oldu LG Dvd-Rw'ler.Koş al derim. 
Toplam Hit: 1923 Toplam Mesaj: 5