folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dvdrip Bir Filmi Boş Dvd Ye Yazdırma İşlemi

Dvdrip Bir Filmi Boş Dvd Ye Yazdırma İşlemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adana01
    adana01's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bi dvdrip film indiriyorum bakıyorum örn. boyutu 730 mb bunu boş cd ye yazdırmak istiyorum sığmıyor e bu sefer boş dvd ye yazdırmak istiyorum bu seferde bu formatı desteklemiyor diyor ne yapmam lazım formatı değiştirme programlarını denedim ses falan kayıyor bi türlü yapamadım anlayan biri bana bu konuda yardımcı olursa sevinirim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek
    senin dediğin avi dosyası dvd vidyo yazdır seçenğini kulanmakta hata etmişsin. iso yazdır diyeceksin sorun boyut sorunu değil format desteklemiyor.

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    Abi İso Nasıl YAzdıracak .avi formatında dosyayı merak ettim yanlış anlama ama bana saçma geldi...

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek
    nero burning rom ise açıldığında en başta cd-rom (iso) yada dvd rom (iso) seçeneğini seçeceksin expreste ise veri yi seçeceksin. iso niye saçma geliyoki ben sana kalıp yazdır demedim dosya sistemi iso olacak, senin dosyan dvd değil dvdden aviye dönüştürlmüş dosya .  neroyu beceremezsen kopyla de iki dosyayı cd roma gel yapıştır de yazdırsın.  

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

POWER iso ile aç içindeki dosyaları çıkar :) yazmana fealn gerek kalmaz

AMD Rulezzz =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

haci şimdi nerde izleyecen sen onu yada başka bir PC ye mi götürecen yapman gereken VERİ DVD'si oluşturu seçmek video DVD video felan girme onlara çoğu dvd player saten DİVx destekliyor DVD  CD si yapmana gerek yok direk Veri dosyası olarak yaz de bu kadar basit yne yapacn dierlerini

AMD Rulezzz =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek
    hocam bu  formatı hangi player desteklıyo..

GranT Me SerEnity!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adana01
    adana01's avatar
    Erkek
    Herkese çok tşkr ederim nazmanya bi tanesin senin dediğini yaptım oldu sabahtan beri gezmediğim site sormadığım arkadaş kalmamıştı hll olsun
Toplam Hit: 2255 Toplam Mesaj: 8