Dyndns Alternatifi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Merhaba gençler ve moruklar. Eskiler bilir bir ara alf bebek arıyorum kız arkadaşıma hediye edicem konusu vardı benim. Şuan 8 aylık bebişim var ellerinizden öper. Eşim işe başladı bebişimize kayınvalide bakıyor ama o da 63 yaşında. İyi bakıyor da saolsun. Biz de özlemimizden eve kamera koyup istediğimiz zaman neler yapıyor bakmak istiyoruz. İp kamera siparişi geçtim aliexpress ten iki tane . 200tl ikisi 720p kameralar.

Neyse. Wireless kameralar .Odaya kurup istediğim zaman dışarıdan izlemek istiyorum. Malum dinamik iplerimiz var. Önceden dyndns kullanırdık ne içindi onuda hatırlamıyorum da :D Şimdi baktım paralı olmuş. İp mi statik de yapmak istemiyorum. Yeri geliyor resetleyip ip değiştiriyorum. Şimdi bu sorundan kurtulmak için bana dyndns alternatifi iyi çalışan bir şey lazım. Başta benim aklıma logmein kurup lazım oldukça ip ye oradan bakmak geldi ama uğraştırmalı... Şöyle bir şey lazım. Android programı olacak açıcam bana dicek ki ip şu. Ya da basit sitesi üzerinden bakıcam.,

İşin port açma kısımlarını biliyorum sadece istediğim zaman evdeki bağlantının ipsini öğrenmem lazım. Belki ayda bir değişecek ama kendimi garantiye almak istiyorum. Ayrıca ne kadar basit olursa eşim için de o kadar iyi olur.

Var mı ücretsiz sağlam servis ? Ya da ip öğrenmek için yapabileceğim başka bir şey?

Uzun uzun anlattım ki geçici bir heves değil sürekli lazım olacak yardım edin accık zahmet edip :D 

Teşekkürlerimi fışkırtıyorum hepinize

konu yeri umarım burası uygundur 

Liquid tarafından 10/Tem/15 02:30 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bebis fotografi koymayana saklayana sevdirmeyene yardim etmiyoruz :P

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

berenilay

Buyur amcası :)

dyndns harici kullanmadığım için katakulliye getirmicek servisler önerirseniz memnun olurum özellikle kendi kullandığınız.

Liquid tarafından 10/Tem/15 02:58 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

ıstırırım o yanakları

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

işte bu bıdık yüzünden uğraşıyorum bunlarla :))

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

eheh dile bak <3

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

ben başka bir iş için bugün duckdns.org denedim iş görüyor kendi uygulamasıda var min 5 dk da bir ip yi otomatik atıyor olurda net gider bişi olur modem resetlenir bağlantı kopar derdinizde olmaz hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

teşekkür ederim arkadaşlar. dynu denedim. gayet basitmiş. Başka lazım olursa yine danışırım.

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

No-ip.com 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 790 Toplam Mesaj: 10
dyndns ip camera