E-Mail Calinmasi Bu Mudur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    no_way
    no_way's avatar
    Erkek
    Hotmail deki mail hesabima,gunde en az 10 tane"ulasmadi" maili geliyo.Ve hep sallama adresler yani ben yollamadimki bole adreslere bana ulasmadi maili gelsin.Gelen adreslerin hepsi "aol" le bitiyo.Nedir bu ,biri benim mailimden reklam maillerimi yolluyo?Sifre degistirdim hala devam.Mailimmi calinmis,nedir bu?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xooox
    xooox's avatar
    Erkek
    senin mailini biri acklemiş ama bu hekırlar hacklemiş anlamına gelmez
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    no_way
    no_way's avatar
    Erkek
    PEKI COZUMU NEDIR BUNUN?pek bi zarari yok aslinda,bol bol junk mail disinda,ama niye hep "aol" maile yollaniyo?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WaReK
    WaReK's avatar
    Erkek
    AOL AMERICAN ONLINE DIE BI SIRKETIN MAIL ADRESI AMERIKADAN VE BI IBNE CIKIP ADAMLARA REKLAM AMACLI YADA BASKA BI TURLU SENIN MAILINI VERMIS OLABILIR BELKIDE SENIN ADNINA BISEY GONDERMELERI ICIN FSALAN YANI....

HeRZaMaN Ve HeRYeRDe!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    btaser
    btaser's avatar
    Erkek
    Arkadasim bilgisayarinda muhtemel bir Trojan olabilir ki sifreni degistirdigin halde bu e-maillar halen geliyor demissin, o zaman bu trojan ihtimali uzerinde dur derim sana.

Bi sekilde trojanlarindan kurtul!!

Kurtulamazsan dosyalarinin yedeklerini al ve makinani Formatla

Ya bu site ne guzelmis yaw!! Yeni uyeligimin serefine

!!Sevgiyle Kalin!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_Rock_ula
    the_Rock_ula's avatar
    Erkek
    ya ne hack"i ne trojanı basbaya bildiimiz spam mail bu. arkadaş bulardan kurtulmanın 4 yolu war birincisi aol sunucusundan gelen butun mailleri innogire edersin. ikincisi outlok veya bat gibi bir program kullanıyosan ek olarak bide antispam yüklersin. Telnetten girer silersin (ama on msaj için fln değmez mailbomb fln yediğinde kullanırsın bunu) yada mail adresini değiştirirsin bundan sonrada her olur olmaz yerde mailini yazmazsın olur biter. Böyle dewam etsende bişey farketmez. sana gelen mesajlar sadece reklam amaçlı olsada olur olmasada. Kimsenin seni hacklediği fln yok

Her Hakkı Sakıncalıdır (S)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProCod3r
    ProCod3r's avatar
    Dişi
    Selamalar;

Sana gelen maillerin ana adresini blocklarsın olur biter; Blockla kısmında *@siteadı.com var onu seç; bir daha o siteden sana mail gelmez...

P®0©0D€®
Toplam Hit: 2289 Toplam Mesaj: 7