folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder E-Ticaret , Web Sitesi , Web Yazılım İşlerinize Talibim

E-Ticaret , Web Sitesi , Web Yazılım İşlerinize Talibim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

calısmalarımız devam edıyor. 

crm erp sırket ıcı kurumsal yazılım ıslerınızı de yapıyoruz 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

konumuz uptur arkadaslar iş lazım borclar cok

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tahribat ortamında güvenle iş yapılacak sayılı adamdan biridir hipo.

hem konunu uplattayım hemde referans olayım istedim brocan

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocam referans atman gerek 

Son konularına bakıyorum, j query ve iki tane combo box olayını çözememişsin, insanlar sana güvenip eticaret sitesini emanet etmek istemeyebilir. Ha ölü fiyatına woo commerce kurup geçerim ben diyosan başka. 

Tahribatta verilen referanslar da kankaciliktan ötürü olabiliyor genelde, bu yüzden onlara güvenip is yaptırınca yanilabiliyor insan. Başıma bir kaç kere geldi. 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

Son konularına bakıyorum, j query ve iki tane combo box olayını çözememişsin, insanlar sana güvenip eticaret sitesini emanet etmek istemeyebilir. Ha ölü fiyatına woo commerce kurup geçerim ben diyosan başka. 

Tahribatta verilen referanslar da kankaciliktan ötürü olabiliyor genelde, bu yüzden onlara güvenip is yaptırınca yanilabiliyor insan. Başıma bir kaç kere geldi. 

Hayır çözmüş. Yazılımdan anlamayan insan combo box ne bilmez zaten neyine güvensizlik yaşayacak. Anlayan insan da jsde en ufak şeyler bile zaman zaman bocalayabiliyor bunu bilir.

Ortasında olan insan ise art niyetlidir. Ucuza iş kapatmak istiyordur. Kıskanıyor dahi olabilir. Dikkat etmek gerekiyor. 

(Açıkça demeden de edemicem js ile güvenmek ne alaka hocam cidden ya)

Ayrıca Not: Ultra düzey js bilinir, altın ve yatırım güvenlerinizi bekliyorum. Bana güvenebilirsiniz çünkü JavaScript bilgim çok iyi...

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

web yazılım referanslarımız arasında ızmırbuyuksehır beledıyesı de bulunmaktadır.

Referans konusunda buraya yazamıyorum detaylı bılgı almak ısteyen arkadaslar pm / maıl kanaılı ıle ıletısıme gecerse 

gereklı olan tüm bilgiler verilecektir.

tbt de senın gıbı bır takım ınsanlar var dogal , gundelık hayatta da senın gıbı cok ınsan turu var mumkun oldugunda muhatap olmadıgım :)

yazdıklarınca cok cıddı bır artnıyet oldugunu dusunuyorum.

combobox  vs js sorununu cozememıssın demıssın de :D 

konularda cozulmustur dıye yazdım. kafa patlatıyoruz ıslerde hata olması cok guzel seyler 

sıstemlerde hotels com tarzı fıyatlandırma sıstemlerı bılet apısı altyapıları mevcuttu. dısarıya baglı olarak sorunlar yasanmıstı. docste yazanlar dısı ıslem yapmaya kalkınca ıster ıstemez hatalar alabılıyorsun ama cozmedıgım bır problem olmadı ıyapılan ıslere gelınce bın lıraya web yazılım ıslerı yapmıyoruz :) 

jsle guvenın ne alakası var :D @by_tet in yazdıgı gıbı ayda 400k tl cırolu etıcaret altyapısını guvenıp teslım edenler varken  varsın 2 3 tane ınsan guvenmesın :) 

zaten yazmısım referanslarımızı ısteyen gelır sorar dıye .referanslarla ılgılı olarak yukarıda yazmıstım sorabılır dıye ekstra olarak eklemısım.valla bana kefılım vs dıyen ınsanlarla ılgılı olarak ıs yapmadıgım hıc bır ınsan yazmamıstır herhangı bır konuma artı ıs yaptıklarımın da hepsı yazmamıstır. yuzyuze defalarca gorustugum ınsanlardan da ıs yapmadıgımız bır tane ınsan evladı da yazmadı konulara cok ıyıdır vs dıye. ıhtıyac duyan arkadas / sıtelerden ıletısıme gecen potansıyel tum musterılere referans atıp referanslardan rastgele secıp arayabılırsınız bızı sorabılırsınız dıye soyluyorum :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hipokondriyak tarafından 10/Eyl/18 11:02 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hepiniz sağolun tbt den ve dısardan sayılı ajansa bır cok beledıyeye ıs yaptık 

iş takip konularında izmir büyükşehir belediyesinin farklı departmanlarına hızmet sagladık :) saglamaya devam edıyoruz 

her turlu ıslerınıze talıbız kucuk buyuk her proje bızım ıcın değerlidir. 

son zamanlarda genellikle iş takip , iç sistem yazılımları crm erp tarzı projelere ağırlık vermekle birlikte eticaret projeleri gerçekleştirmekteyiz.

Toplam Hit: 2517 Toplam Mesaj: 19
eticaret kurumsal web yazılım