E-Ticaret Hakkında Destek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

Herkeze merhabalar;

Burada ki birçok kişinin gerçekten bilgisine ve tecrübesine güvendiğimden bu konuyu açmak istedim. Sizin tecrübe bilgi desteğinize ihtiyacım var.

Konuyu açma sebebim başlıktan da anlaşılacağı üzere E-Ticaret...

Birçok yerde ve şirkette çalışmanın verdiği bunalımla artık ufaktan kendi işimi yapmak veya kendi işimi kurmak istiyorum.

E-Ticaret düşünüyorum tabi sizlerde tavsiye ederseniz. Ne satacağımı bilmemekle beraber ( kitap diye aklımdan geçiyor ) kendime sıfırdan bir site açmak mı yoksa hepsiburada n11 vb. siterlerde dükkan kiralayıp buralardan mı başlamalıyım bilmiyorum. Bu ideasoft olsun, KobiMaster olsun bakındım. Benim gibi sıfırdan başlayacaklar için hangi yol daha doğru olur neler tavsiye edersiniz ?

Bu işe girmelimiyim yoksa gidip sıradan hayatıma devam mı etmeliyim. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

Ne yapayım bir akıla bir tavsiyeye gerçekten çok ihtiyacım var.  

Yorumlarınız bekliyorum.

BrighStar tarafından 14/Kas/18 22:38 tarihinde düzenlenmiştir

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bu ülkede kitap para etmiyor 

yönettiğimiz cirosu ortalama 6 hanelı ve yüksek olan 7 hanelı fırmalar var 

paran yoksa fızıkı magazan vardır yoksa da bulasılacak bır sektor degıl hocam duzgun yonlendıren adamın yoksa harcarsın yuz bnlıra satarsına ayda 2 tane urun paran yoksa batarsın 

varsa da kapatırsın bır sure sonra

kendı ısını kuran zekı musterılerım yok muydu vardı 

adam pazarlama muduru klurmus kendı fırmasını saglık urunlerı satıyordu baglantıyı kurmus uretıcıden dırekt alıyordu 

ornek baska bır musterı urettırıp satıyordu bu sekılde spesıfık yaklasırsan satarsın ama karların cırodan %15 20 oldugu sektorede n11 vs yerlere verırsen komısynu cok dah auzun sure bocalarsın para kazanacagım dıye 

kolay gelsın sıte yaptırmsak ıstersen yaparız pm atman yeterlı 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 697 Toplam Mesaj: 2
iş kurma e ticaret