folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder E-Ticaret Hakkında Fikir Alış Verişi

E-Ticaret Hakkında Fikir Alış Verişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Evet mürid ve mürideler daha önce e-ticaret ile ilgili bir konu açmıştım belki hatırlayan vardır ancak malum olaydan dolayı konu gitti.

Kısaca özet geçeyim; Gittigidiyor'dan kurumsal ve instagram, facebook gibi sosyal ağlardan bebek kıyafetleri ve çeşitli bebek ürünleri satacağım inşallah. Instagram'dan ufaktan başladım dün itibariyle, dileyen göz atabilir(@pukabebekcocuk) twitter ve facebook'ta da isim aynı.

Öncelikle instagram'dan bu şekilde satış yapan ya da birşeyler alan müridler varsa nelere dikkat etmem gerektiği konusunda fikirlerine ihtiyacım var daha sonra da diğer(gg,facebook) yollarda tavsiyeleri olan varsa, dinlemekten zevk duyarım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam instagram için konuşuyorum bir açıyorum bir bileklik hesabı ardı ardına resim paylaşıyor ve buda beni sıkıyor çok beğensem bile direk takibi bırakıyorum, sınırlı paylaşım yap bence, birde fotolar sağlam olsun gerisi kolay 

DevilKingtr tarafından 24/Nis/15 01:57 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://goo.gl/m53wkv
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam instagram için konuşuyorum bir açıyorum bir bileklik hesabı ardı ardına resim paylaşıyor ve buda beni sıkıyor çok beğensem bile direk takibi bırakıyorum, sınırlı paylaşım yap bence, birde fotolar sağlam olsun gerisi kolay 

Fotoğraflar için kendime bir kalıp belirledim hocam, dilersen @pukabebekcocuk tan göz atabilirsin.Söylediğinde haklısın bokunu çıkarmamak gerek. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

öncelikle şunu belirteyim üstad ürünlerin hem güzel hem uygun fiyatı. Kalitesini de kumaşı elime alıp inceleyemediğim için birşey diyemiyeceğim. Bunu instagram dışında güzel bir eticaret sistemi ile site kurarak sağlam reklam yaparak güzel satışlar yapabilirsin. Ama dediğim gibi sağlam reklam yapman gerekiyor ki bu da oldukça büyük bütçeler gerektiriyor.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

direk link verseydin keşke

http://websta.me/n/pukabebekcocuk

burası heralde

facebook tıklayınca sayfa sadece face ı olanlar için ben bakamadım

ticarette böyle kısıtlama olmaz sayfayı dışarıya aç

bakamadığımdan fikirde veremyiorum

birde konuyu açan başka biriydi hatırlaıyorum rumuz ismini mi değiştirdin

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

direk link verseydin keşke

http://websta.me/n/pukabebekcocuk

burası heralde

facebook tıklayınca sayfa sadece face ı olanlar için ben bakamadım

ticarette böyle kısıtlama olmaz sayfayı dışarıya aç

bakamadığımdan fikirde veremyiorum

birde konuyu açan başka biriydi hatırlaıyorum rumuz ismini mi değiştirdin

facebook sayfasında dün aksam itibariyle ürün yoktu şu anda bakabilirsin, herhangi bir kısıtlama yoktu yani.

Başka bir arkadaş benzer bir konu açmış mıydı hatırlamıyorum ama, nick değiştirmedim ben.

Biocyte tarafından 24/Nis/15 13:53 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

öncelikle şunu belirteyim üstad ürünlerin hem güzel hem uygun fiyatı. Kalitesini de kumaşı elime alıp inceleyemediğim için birşey diyemiyeceğim. Bunu instagram dışında güzel bir eticaret sistemi ile site kurarak sağlam reklam yaparak güzel satışlar yapabilirsin. Ama dediğim gibi sağlam reklam yapman gerekiyor ki bu da oldukça büyük bütçeler gerektiriyor.

Hocam önümüzdeki hafta itibariyle inşallah gittigidiyor yoluyla da başlayacağım 6-12aylık bir süreç içinde işlerin durumuna göre güzel bir e-ticaret sistemi kurmayı planlıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Hocam önümüzdeki hafta itibariyle inşallah gittigidiyor yoluyla da başlayacağım 6-12aylık bir süreç içinde işlerin durumuna göre güzel bir e-ticaret sistemi kurmayı planlıyorum.

üstad öncelikle şunu belirteyim e-ticaret sistemi için çok büyük bütçeler ayırmana gerek yok 1000-2000 tl gibi, hipokondriyak ile iletişime geç en uygun şekilde halledecektir senin için. E-ticaret ve Opencart konusunda oldukça iyidir. Sahibinden vs gibi pazarlarda ürünlerimi sunmadan önce kendi siten olması lazım benim görüşüm, her yerde sitenin adresini sitende ise açık adresini yazmalısın ki insanlar güven duysun senden alışveriş yapsınlar. Yoksa ben şimdi senin ürünlerini alayım görsellerini bi güzel değiştireyim kendi ürünümmüş gibi piyasaya süreyim sahibinden vs gibi pazarlarda sadece havale ile alışveriş var diyeyim birde, bu şekilde insnaları dolandırmak kolay. O yüzden insanlar senin kim olduğunu neci olduğunu adresini varsa ticari bilgilerini bilmek isterler alışveriş yapmadan önce satıcıya güven duymak ticaretin en önemli kuralıdır üstad.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

üstad öncelikle şunu belirteyim e-ticaret sistemi için çok büyük bütçeler ayırmana gerek yok 1000-2000 tl gibi, hipokondriyak ile iletişime geç en uygun şekilde halledecektir senin için. E-ticaret ve Opencart konusunda oldukça iyidir. Sahibinden vs gibi pazarlarda ürünlerimi sunmadan önce kendi siten olması lazım benim görüşüm, her yerde sitenin adresini sitende ise açık adresini yazmalısın ki insanlar güven duysun senden alışveriş yapsınlar. Yoksa ben şimdi senin ürünlerini alayım görsellerini bi güzel değiştireyim kendi ürünümmüş gibi piyasaya süreyim sahibinden vs gibi pazarlarda sadece havale ile alışveriş var diyeyim birde, bu şekilde insnaları dolandırmak kolay. O yüzden insanlar senin kim olduğunu neci olduğunu adresini varsa ticari bilgilerini bilmek isterler alışveriş yapmadan önce satıcıya güven duymak ticaretin en önemli kuralıdır üstad.

Evet piyasada çok fazla dolandırıcı varken güvenilir olmak gerçekten önemli. Dediğin gibi kullandığım satış kanallarında ticari ünvan açık adres gibi bilgileri mutlaka bulunduracağım. 

E-ticaret sistemi için de tanıdık birisi gerçekten işe yarar oldu en azından tbt içinden. Ben önce gittigidiyor gibi daha basit sistemlerden başlamayı düşündüm, çok hakim olduğum bir alan değil çünkü. hipokondriyak a sormak lazım belki de sandığımdan da basittir. Bu sisteme geçmeye karar verdiğim gün başını bayağı ağrıtacağım kendisinin. Ayrıca ilgin ve alakandan dolayı teşekkür ederim hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Evet piyasada çok fazla dolandırıcı varken güvenilir olmak gerçekten önemli. Dediğin gibi kullandığım satış kanallarında ticari ünvan açık adres gibi bilgileri mutlaka bulunduracağım. 

E-ticaret sistemi için de tanıdık birisi gerçekten işe yarar oldu en azından tbt içinden. Ben önce gittigidiyor gibi daha basit sistemlerden başlamayı düşündüm, çok hakim olduğum bir alan değil çünkü. hipokondriyak a sormak lazım belki de sandığımdan da basittir. Bu sisteme geçmeye karar verdiğim gün başını bayağı ağrıtacağım kendisinin. Ayrıca ilgin ve alakandan dolayı teşekkür ederim hocam.

Rica ederim hocam umarım istediğin gibi olur herşey. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Önceki konudan sonra benimle irtibata geçen bir arkadaş vardı. Mesajlarda silindiği için ulaşamadım kendisine.

Bu arada Gittigidiyor http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Puka_Bebek_ve_Cocuk/

Alışveriş yapmak isteyen müridler olursa önce buradan iletişime geçerlerse onlara kurallar dahilinde indirim yapacağım.

Toplam Hit: 1357 Toplam Mesaj: 11