folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder E-Ticaret Sitesi Mi Online Dükkan Mı?

E-Ticaret Sitesi Mi Online Dükkan Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba aklıma bir soru takıldı

bir web sitemiz olduğunu düşünün buraya e ticaret modulu eklemek mi yoksa 

n11 hepsi burada gibi sitelerin linklerini koymakmı(mağaza açıp ürününün linkini ürün sayfasına koymak) mantıklı

neden soruyorum bunu. mesela araba lastiği satıosun sitende e ticaret modulü var ama kimse seni bulamıyor iyi bir seo veya adwordsun yoksa

ama n11 yada hepsi burada mağazan varsa en üstte google bunu cıkarıyor

sizce hangisi mantıklı

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Her ikiside hocam.

Senin sitene gelmiş müşteriyi n11 veya hepsiburada.com a yönlendirip o sitelere komisyon kazandırmanın anlamı yok bence. Müşteri zaten senin sitene gelmiş o komisyon cebine kalacakken sen n11 e yönlendireceksin. Bu biraz saçma oluyor. Ancak dediğin gibi satış yapmak içinde n11 gibi sitelerde olmak lazım. Bu yüzden her 2 tarafıda yönetmen gerek. Hatta n11 den gelen siparişlerde ürünü müşteriye yollarken paketin içerisinde kendi sitenin broşürünü koy. Komisyona yakın bir oranda kupon ver vs. Bu şekilde kendi siteninde reklamını yapmış olursun.

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Her ikiside hocam.

Senin sitene gelmiş müşteriyi n11 veya hepsiburada.com a yönlendirip o sitelere komisyon kazandırmanın anlamı yok bence. Müşteri zaten senin sitene gelmiş o komisyon cebine kalacakken sen n11 e yönlendireceksin. Bu biraz saçma oluyor. Ancak dediğin gibi satış yapmak içinde n11 gibi sitelerde olmak lazım. Bu yüzden her 2 tarafıda yönetmen gerek. Hatta n11 den gelen siparişlerde ürünü müşteriye yollarken paketin içerisinde kendi sitenin broşürünü koy. Komisyona yakın bir oranda kupon ver vs. Bu şekilde kendi siteninde reklamını yapmış olursun.

n11 komisyonu ne kadar hocam? ne kadar kesiyor yani? uzun zamandır e-ticaret hayatını takip etmiyorum da. en ucuz komisyonlu hangisi bir de o lazım.

zone tarafından 05/Nis/17 12:58 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

Her ikiside hocam.

n11 komisyonu ne kadar hocam? ne kadar kesiyor yani? uzun zamandır e-ticaret hayatını takip etmiyorum da. en ucuz komisyonlu hangisi bir de o lazım.

Komisyonlar bildiğim kadarıyla kategoriye göre değişiyor hocam. Komisyonlarla ilgili bunun ötesinde bir bilgim yok

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

e ticaret sitesi  + n11, gg, sanalpazar, pttavm  xml

işini fazlasıyla görür dükkanına ucuz koymanı tavsiye ederim şahset n11 den buluyorum adamı sonra dükkanından daha uyguna alıyorum n11 komisyonunu indirim olarak yansıtıyo bana

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

e ticaret için sanalposta komisyon olmuyormu

ondada oluyor die biliyorum ama

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

e ticaret için sanalposta komisyon olmuyormu

ondada oluyor die biliyorum ama

tabiki :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hmm oranlar nasıl bilgin var mı

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 849 Toplam Mesaj: 8
e-ticaret