E Ticaret Yazılım Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaş E ticaret giyim üzerine hangi yazılımı önerirsiniz backnet kısmı güçlü fatura  kargo spariş takip kısımları güçlü yazılım tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

nopcommerce bence infastructure olarak kullanabileceğin en sağlam sistem. Ama piyasada nopcommerce'a plugin geliştircek adam bulamazsın, sağlam bir yazılımcın olacak veya freelancer.com gibi yerlerde para ve süre harcayacaksın. 

opencart kurulum,geliştirme oldukça pratik.Hazır plugin çok fazla. Piyasada bolca adamda bulabilirsin anlayan. Ayrıca ciddi miktarlarda ürün ve kullanıcı sayısına cevap verebiliyor.

3-5 tane ürünüm var dersen wordpress woocommerce yeterli gelecektir. bir şeyler geliştirmek çok kolay. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

nopcommerce bence infastructure olarak kullanabileceğin en sağlam sistem. Ama piyasada nopcommerce'a plugin geliştircek adam bulamazsın, sağlam bir yazılımcın olacak veya freelancer.com gibi yerlerde para ve süre harcayacaksın. 

opencart kurulum,geliştirme oldukça pratik.Hazır plugin çok fazla. Piyasada bolca adamda bulabilirsin anlayan. Ayrıca ciddi miktarlarda ürün ve kullanıcı sayısına cevap verebiliyor.

3-5 tane ürünüm var dersen wordpress woocommerce yeterli gelecektir. bir şeyler geliştirmek çok kolay. 

Teşşekürler  opencart işimizi çözer anlaşılan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Shopify, IKAS

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Opencart Fazlasıyla işinizi görecek. Muhasebe ve Fatura kısmı için paraşüt entegrasyonu kargolar içinde kargo modülünü aldığında işiniz fazlasıyla kimseye bağlı olmadan garantili çözebilirsiniz. Harici çalışma seneryonuzuda opencartta çeşitli modüller ve düzenlemelerle fazlasıyla yapabilirsiniz. Şuan piyasa bilinen bizde bu var sizde bu özellik yok diyecek bir durum yaşamadım hatta fazlasını ben opencartta gördüm ve hala yapıyorum :) Bu konuda detaylı bilgi istersen yazarsın hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    designerboyalee bunu yazdı

Opencart Fazlasıyla işinizi görecek. Muhasebe ve Fatura kısmı için paraşüt entegrasyonu kargolar içinde kargo modülünü aldığında işiniz fazlasıyla kimseye bağlı olmadan garantili çözebilirsiniz. Harici çalışma seneryonuzuda opencartta çeşitli modüller ve düzenlemelerle fazlasıyla yapabilirsiniz. Şuan piyasa bilinen bizde bu var sizde bu özellik yok diyecek bir durum yaşamadım hatta fazlasını ben opencartta gördüm ve hala yapıyorum :) Bu konuda detaylı bilgi istersen yazarsın hocam.

teşşkürler  opencart seçicem anlaşın  sağollasın önerilerin için

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Woocommerce derim. Her sorunu çözüyor.

NoktaliVirgul tarafından 11/May/24 11:15 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

Shopify, IKAS

ikas senelik ödeme olayı var sanırım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Hocam sana tavsiyem geliştirme işine hiç bulaşma astarı yüzünden pahalıya gelecektir.
    TSOFT yada IKAS tan birini tercih edip yoluna devam et.

Toplam Hit: 410 Toplam Mesaj: 9
e ticaret yönetimi