E72 Kulaklık Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Beyler bende bi E72 var bugün ilk defa kulaklığını taktım ama kulaklıkda söle bir durum var müzik yada radyo dinlerken ses cok az geliyor kulaklığın üstündeki ses butonuna tıklayınca ses normal gelmeye baslıyor elimi butondan cekince yine azalıyor 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

hadi yaa bende yenı aldım ama hıc takmadım bır abkayım bugun :S

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

e72 almayı düşünüyordum "SAR (Özgül Soğurma Oranı) Değeri 1,21 - 1,31 W/kg" görünce tırsdım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

e72 almayı düşünüyordum "SAR (Özgül Soğurma Oranı) Değeri 1,21 - 1,31 W/kg" görünce tırsdım

ne demek bu hocam?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

MeTiN_7 bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

ne demek bu hocam?

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Coiner bunu yazdı:

MeTiN_7 bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

ne demek bu hocam?

SAR nedir?

Cep telefonu üreticileri radyasyon konusunda ortak bir birim üzerinde anlaştı ve kural olarak her modelde maksimum ölçülen değeri belirtiyorlar.

Ölçülen değerin ismi Spesifik Soğurma Oranı (SAR: Specific Absorption Rate). Bu ölçü birimi cep telefonunun maksimum gönderim gücü altında insan kafasına yaydığı radyasyonu gösteriyor. Sınır değeri olan kilogram 2,0 watt (watt/kg) 10 gram vücut ağırlığını baz alıyor.

Bir diğer önemli kriter ise cep telefonunun sinyal yayma eğilimidir: Bu değer ne kadar iyiyse cep telefonu o kadar iyi çeker. İyi sinyal yayma özelliğine sahip cep telefonları çok nadiren maksimum performans ile (alım gücü) çalışmak zorunda kalır. Dolayısıyla SAR bir çıkış noktası olma niteliği taşıyor ama gerçek ışıma yükü hakkında fazla bir şey söylemiyor. En iyi kombinasyon düşük SAR değerine ve iyi bir yayma eğilimine sahip cep telefonudur.

Ne yazık ki, tüketiciler istedikleri cep telefonunun SAR değerini tüketici haklarının gerektirdiği gibi kutusunun üzerinde net bir şekilde göremez. Genellikle kullanıcı, pek de sade olmayan kullanım kılavuzuna başvurmak zorunda kalır.

http://sar.nokia.com/sar/index.jsp

adresesinden nokia sar değerlerine bakabilirsiniz

6280 var benim 2 telefonu aynı anda kullansam E72 kdar radyasyon alıyorum düşün artık :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

hocam peki eskıden böyle ısıklar fln vardı telefona takılan onlarla dusuremezmıyız bu sar degerını? yada ne yaparsan duser? bızı etkılemez

edıt: hocam bu arada ben telefonu denedım kulaklıgını tık yok bangır bangır kopartıyor ortalıgı super bass vuruyor hemde :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

MeTiN_7 bunu yazdı:

hocam peki eskıden böyle ısıklar fln vardı telefona takılan onlarla dusuremezmıyız bu sar degerını? yada ne yaparsan duser? bızı etkılemez

edıt: hocam bu arada ben telefonu denedım kulaklıgını tık yok bangır bangır kopartıyor ortalıgı super bass vuruyor hemde :D

hiç sanmıyorum mantık olarak düşüre bilse nokia kendi düşürür niye böyle sürsün ki telefonu

5800 da 0,90  :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicoo
    Cicoo's avatar
    Erkek

bende var kullanıyorum alper o kadar inceleme olm en fazla başın ağırır radyasyondan :D

Ayrıca hocam kulaklığa gelince  kulaklık telefona takılıyken bi yer çattırmışsındır büyük ihtimal götür bi servise garantisi varsa değişsinler.

Zor günler geçirdi ama hala ayakta. :/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

hocam aynı kulaklıgı ben gecen bılgısayara taktım aynı problem bende de oldu ama telefona taktıgımda bı problem yok. sorunun mıkrofon ve kulaklıgı ayıran zımbırtıdan oldugun dusundum. ama bılemıyorum. cok ıyı bı kulaklık degıl o zaten bosver  zorlama adam gıbı bı kulaklık al rahat edersın :)

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Cicoo bunu yazdı:

bende var kullanıyorum alper o kadar inceleme olm en fazla başın ağırır radyasyondan :D

Ayrıca hocam kulaklığa gelince  kulaklık telefona takılıyken bi yer çattırmışsındır büyük ihtimal götür bi servise garantisi varsa değişsinler.

olum yaşayacak yıllarım var

hapisane arkadaşım benim :))

Toplam Hit: 5593 Toplam Mesaj: 11