Eagames Forumundan Bir Görüntü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzaylioglan
    uzaylioglan's avatar
    Erkek
    Türkiye"deki olağanüstü oyuncu potansiyeli malesef korsan piyasanın hakimiyetinde. Bu yüzden oyun firmalarının bu büyük kitleyi keşfetmeleri de ve buna uygun teknik destek hizmetleri geliştirmeleri de şu an için güç olsada yakın gelecekte kesinlikle gündeme gelecektir. Yapımı orjinal olarak satın almış, sorununa çözüm bulamayan bir Türk oyuncunun kendine has yöntemlerle EA"in resmi Battlefield 2 forumlarında çözüm arayışını yorumsuz olarak sizlerle paylaşmak istedik. Buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

http://forum.eagames.co.uk/viewtopic.php?t=2866&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=fc238beb6fa277a880b2570f4ae8a1f3

--alıntıdır--
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    :D aga eline sağlık güzelmiş valla pea :D yer valla english i falan :P

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    birileri kesin banliycak seni bigun boyle gidersen...

Konulari dogru yerde ac, bunun yeri geyik, bilisim forumunun genel bolumunde ne isi var bi kac adamin maskaraliginin ?

Simdi birileri tasimadan once kendi konunu tasi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzaylioglan
    uzaylioglan's avatar
    Erkek
    Görende 100 konu açtı hepsini yanlış yere açtı sanacak.Her neyse editledim şimdi geyik bölümüne koymak istemedim başta bu konuyo.Bu arada milleti küfür ediyo diye uyarmak birbirinize sataşıp forumun seviyesini düşürmeyin die uyarmak ne zamandan beri banlanmayı gerektiriyo.Gercekten ilginç bir forum bura!

Arkadaslar ayrıca şu forumada bakım derim diyaloglar ilgi çekici :D

http://geyik_team.tripod.com/forum.htm

(İleri derecede küfür içerir bayanların dikkatine)

BU araadaa geyige atılan mesajlar aktif konularda yer almıyor yeni farkettim
Toplam Hit: 915 Toplam Mesaj: 4