Earnathon 20$ Airdrop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

şimdi bunu yapmam bu coin ilerde 1000 dolar olur bende buraya gelip zamanında yapsaydım diye hayıflanırım. neyse yine de yapmıcam bişey.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Yapacaksaniz da gerçek mail adreslerinizi ve sifrelerinizi kullanmayin bence 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    Cupofcoffee bunu yazdı

şimdi bunu yapmam bu coin ilerde 1000 dolar olur bende buraya gelip zamanında yapsaydım diye hayıflanırım. neyse yine de yapmıcam bişey.

Aynı kafadayım :D 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

This email provider is not supported

hocam proje yalan gibi geldi bana, sadece mail list oluşturmak için oluşturulmuş olabilir.

20$ ı direkt dışarı aktarabiliyor musunuz?

bana tbt id şifreni veriyorsun, bende sana 5 dolar vercem, başka yerde 20 dolar olcak söz valla vercem :D

hocam bu zamanda kim kime 20 dolar 170 lira para verir tek bir soruya cevap verip ?

"Ürün bedavaysa, ürün sizsinizdir"

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
Toplam Hit: 1940 Toplam Mesaj: 15
kripto