Easy Chm & Visual Chm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaMasKe116
    KaRaMasKe116's avatar
    Erkek

Easy CHM, Veya Visual Chm  CHM tarzında (HTML Help) yardım dosyası ve e-kitap oluşturmaya yarayan bir program.  

Bu proğramı full sürümünü buLamadim... :S Bu programın bana fuLL sürümü LAzım Sizlerden Yardımlarınızı bekliyorum Saygılar... Simdiden Herkes'e Teşekkür ederim ALLAH'a emanet olun.

Gözümün Gördüğü HİÇ BİR ŞEYDEN KORKMAM Hz.HAMZA ( r.a )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Zamanında bende baya uğraştım chm oluşturmak için, o zamanlar araştırmıştım en kolay yolu, help dosyalarının hepsini ayrı ayrı html dosyası olarak oluştur sonra onu chm programı ile menülere import et...

hangi program ile yaptığımı hatırlamıyorum ama bunlardan birisi kesin yapıyor...

Yeni uploada başladı, mesajı yazdıktan 30 dakika sonra kadar bir sorun cıkmazsa indirebilirsin akşam silerim dosyayı

www.tahribat.com/download/HelpProgramlari.rar

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaMasKe116
    KaRaMasKe116's avatar
    Erkek

Çok sağol, Abicim Teşekkür Ederim, Eğer Easy chm full sürümünü buLabilirseniz Sevinirim, çok Teşekkür ederim Herşey için.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaMasKe116
    KaRaMasKe116's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Zamanında bende baya uğraştım chm oluşturmak için, o zamanlar araştırmıştım en kolay yolu, help dosyalarının hepsini ayrı ayrı html dosyası olarak oluştur sonra onu chm programı ile menülere import et...

hangi program ile yaptığımı hatırlamıyorum ama bunlardan birisi kesin yapıyor...

Yeni uploada başladı, mesajı yazdıktan 30 dakika sonra kadar bir sorun cıkmazsa indirebilirsin akşam silerim dosyayı

-----------------------------

%98'de durdu. link hata verdi. bi bakarmısınız size zahmet ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    1. Download Link: Click here to download file
    http://rapidshare.com/files/353257880/HelpProgramlari.rar.html

MD5: C2ABCC2B291852149039CB717B149749

bunu al hocam

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaMasKe116
    KaRaMasKe116's avatar
    Erkek

Allah razı olsun. abicim tşk ederim.

Toplam Hit: 1950 Toplam Mesaj: 6