Easycafe Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tareq
    Tareq's avatar
    Erkek
    Selam Arkadaşlar şu Anda bi İnternet Cafe işletiyorum Ve Adsl Aldım Cafeye Fakat ana makinamda EasyCafe Programı kurulu.. Fakat EasyCafe yi bi Ip Belirterek çalıştırıyorum Adsl İse otomatik ıp tanıdıgı İçin Anamakinama internet baglantısı Yapamıyorum..

Sorunum Anamakinamda Hem İnternet Baglantısı Hemde Easycafeyi nasıl çalıştıra bilirim bunun bi yolu war sa lütfen yardımcı olun..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    selam kardeş birde router kullanarak işlemini yapmayı dene ayrıca adsl ip sherla birlikte çalışmıyomu onun ip numarasının sabit olması gerekir anamakinanınkinde nasıl istersen öle ayarlıya bilirsin istersen birinden ipsherir bul öle dene
    kib

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    bak makinana modemini usb üzerinden gir ve paylaşımı ana makine üzerinden ver böylece ana makinanın tcp tabanlı ip si 192.168.0.1 olarak çakılır. ama eğer kafanda rotuer kullanarak bir paylaşım verme isteği var ise bunun içinde şöyle bir yola basvurabilirsin ana makinana değişmiyecek ağ üzerinde sabit bir ip verirsin verdiğini varsayıyorum bu ip yi dos üzerinden ipconfig ile görürsün gördün ve clientlara bu ip yi girersin olur biter bölece ana makina sadece easycafe için kullanılır

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayzek26
    ayzek26's avatar
    Erkek
    sevgi kardeşim ilk önce modemin ayarlarından  modemin otomatik olarak kullandığı 10.0.0.2 -3 gibi ip numarası değiştireceksin örnek 192.168.1.1 yapacaksın daha sonra bunu varsayılan ağ geçidi adresi olarak kullanacaksın anamakinada 192.168.1.2 adresini ver  daha sonrada clieneasy kurduğun zaman anamakinanın ip adresi ver diğer makinalarada istersen sabit ip ver istersen otomatik ayarla de.bir tavisiye daha cafeciymişin dns numaralrı otomaik ayarla modemdende ag modemin ıp ve diğer makinalarda bağlantı sorunun kalmasın internet için
Toplam Hit: 1966 Toplam Mesaj: 4