folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Edirne Kalacak Yer

Edirne Kalacak Yer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Merhabalar,

8 ve 9 Eylül de (yani yarın ve sonrası) Edirne'de kalacak yere ihtiyacım var.

Tavsiye pansiyon vs veya evinde misafir edebilecek olan var mı ?

Ayrıca gezilecek, gidilecek yer ve yapmadan dönme tavsiyeleriniz her türlü kabulumdür..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

hocam edirneliyim de istteyim şuan aydında ciğer ye hocam unutma selimiyeye git karaağaça git.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

Aydını biliyorum hocam, Karaağaç'a gittim Selimiyeye de yarın gideceğim, bi de Niyazi varmış daha iyi filan diyorlar..

ilyas208 tarafından 07/Eyl/13 23:02 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    ilyas208 bunu yazdı

Aydını biliyorum hocam, Karaağaç'a gittim Selimiyeye de yarın gideceğim, bi de Niyazi varmış daha iyi filan diyorlar..

Oda iyi hocam ama aydındaki kadar meze bolluğu ve ciğer tadı yok,deneyebilirsin,selimiyeyi gör hocam güzeldir kaç gün edirnedesin ?

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    ilyas208 bunu yazdı

Oda iyi hocam ama aydındaki kadar meze bolluğu ve ciğer tadı yok,deneyebilirsin,selimiyeyi gör hocam güzeldir kaç gün edirnedesin ?

Salı günü döneceğim hocam İstanbula, pazar günleri kapalıymış Aydın, yarın Niyaziye giderim, pazartesi de Aydın'a giderim o zaman

Toplam Hit: 849 Toplam Mesaj: 5