folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Efsanevi Telefon İşletmecisinin Ses Kayıtları Aranıyor

Efsanevi Telefon İşletmecisinin Ses Kayıtları Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Konu gündemi meşgul etmeyecek bir konu ama ısrarla bu adamın tam ses kayıtlarına ulaşmaya çalışıyorum. Sıradışı bir şekilde çok farklı deyimleri, incelemeleri var. Dolayısıyla konuyu yanlış kategoriye açtıysam moda özürlerimi sunuyorum, ama diğer türlü aradığımı bulamayacağım için aktif başlıklar arasında görünsün istedim.

Uyarı: İçeriğe gelirsek, elbette temelde hunharca küfür eden bir telefon şakacısından bahsediyorum. Bu yüzden temel aile koruma filitresi kapsamında bunu evli, çocuklu, dişi üyelere tavsiye etmiyorum. Uzak durun :)

Detaylar...

Adamın kimliği ile ilgilenmiyorum, kimliği ile ilgili çeşitli bilgiler edindim araştırmalarımda ama tanık koruma programı :P kapsamında anonim kalmasının kendisinin can güvenliği için daha güvenilir ve hayırlı olduğuna inanıyorum. Lütfen bu şekilde yorumlar yazmayalım.

Kiralık Katil Zülküf, Tornacı Hüseyin, İnşaatçı Kalfası Hüseyin vb. isimlerle kendini tanıtan bu şahsın sanırım efsanevi tam ses kaydı varmış. YouTube'da parça parça, kalitesiz rip'ler mevcut ve konu kopuk kopuk ilerliyor. Sesler birbirine binmiş durumda. Temiz ve tam kaydı bulunan sevgili müritlerden link'i paylaşmasını ya da upload yapmasını istemekteyim.

Kulaklığı takıp bunu bazen dinliyor ve delice gülüyorum. O yüzden neşeme neşe katan kişiye teşekkürlerimi de iletirim.

Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim.

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

konuyu takip, varsa alırım bi dal ben de

+ naber

- iyi

+ iyi geldi bidaa ver

youtube.com/watch?v=A8dvGtC5U7c

şunla avunayım şimdilik

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

hay amk yaa :D :D videoyu izlemeden yarıldım zaten. regular show= sürekli dizi ASDFGHJ çevşrene kafam girsin dicem de olmucak ASDFGHJK