Eft Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

arkadaslar merhaba, dun mesai saatleri icerisinde enparadan eft ile ziraat bankasina para aktarimi yaptim iban no ile. Fakat ismi yanlis girdigim icin zannediyorum para karsi tarafa gecmemis. Dun aksam enpara cozum merkezini aradim paraniz aktarilmis gozukuyor efendim dediler ama gonderdigim hesaba para gecmemis. Bu olayi nasil cozebilirim aydinlatabilir misiniz, tesekkurler

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

IBAN ile para gönderimlerinde isim ve ibanın birbirini tutması lazım. Yoksa para geçmez hesap numarası girerek eft yapmak gibi değil. Banka para yattı diyorsa yatmıştır. Belki giden banka yıllık ücret adı altında giden parayı yutmuştur bir kontrol et.

Bilgi Güçtür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Bankadan dekont çıktını al parayı yolladığın kişiye gönder ve arkana yaslan. Alan tarafta bir sıkıntı vardır banka gitti diyorsa gitmiştir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Simdi enparadan mesaj geldi isimler tutmadigi icin para hesabiniza iade edilmistir diye. Tesekkurler beyler

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

O durumlarda para enparadan çıkıyor fakat merkez bankasında kalıyor. Sonra uyuşmazlık sebebi ile merkez bankasından iade ediliyor.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bana da aynısı olmuştu 1 gün sonra para geri yattı.

küfrederiz villalara kulübeden
Toplam Hit: 992 Toplam Mesaj: 6
eft sorun