folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ege - Akdeniz Bölgesinde Kamp Atıyorum Gelen Var Mı?

Ege - Akdeniz Bölgesinde Kamp Atıyorum Gelen Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dün yola çıktım ve otostop maceralarım sonunda Ayvalık'tayım. Yolda Ayvalık bölgesini iyi bilen kampçı bir abiyle, Çanakkale Üniversitesinde öğretim görevlisi bir hoca ile, bana sondaj makinesinde çalışma teklif eden birisiyle bile karşılaştım :D Yani yola çıkınca kendi maceranız oluşuyor. 

Ben Eskişehir - Bursa yolundan otostopa çıktım. En zor yer burasıydı gerçekten 1 saatten fazla bekledim. Daha sonra kıyıya yaklaştıkça kolaylaşıyor en fazla 15 dakika bekledim.

Ayvalikta Patricia koyuna gittim. Gerçekten sakin ve güzel bir deniz var böyle bir yer arayana  tavsiye ederim. Buraya kamp aktarım diyordum fakat çok fazla rüzgar yiyor, gece bölgedeki işletmeler kapalı su bulma sıkıntısı yaşayabilirdim. Ada campinge geldim geceyi burda geçirdim. 

Geceliği 30 lira gibi über pahalı. Cunda'dan 3 km uzaklığı 15 kg çanta ile yurudukten sonra geri dönmek pek yemedi, kaldım. Ama mekan güzel bir yer karavancılar falan kalıyor denizi de baya iyi, ilk gün böyleydi :)

Not: Resimleri ekleyemedim dönünce artık.

rajooonn tarafından 08/Tem/15 09:20 tarihinde düzenlenmiştir

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Facebook sayfası yapsana foto yüklemek ve şu an şurdayım gibi günlük şeyler yazmak da hoş olur, hem takip ederiz (:

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Konuyu daha önce açsan gelirdim ama bugün gördüm ve bikaç saate malatyaya gidiyorum.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

hocam anıları fotoğraflarla zenginleştirirsen daha güzel olur. takipteyiz :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dediğiniz gibi fotoğrafları facebook'a koymaya başladım. Albüm linkini bulamadım kusura bakmayın :d

www.facebook.com/cambazabakma

Önerisi sorusu olan eklesin.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

Gelidonya fenerindede bi kaç gün kalabilirsin. adrasan - olympos - çıralıya yakın. 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

hocam nasıl geçti kampın nasılsın?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

Ah ulan bi firsat olsa varya

Toplam Hit: 3861 Toplam Mesaj: 29
kamp akdeniz ege otostop