folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Egitici Paylasim Yapmak İstiyorum. Nasil Ve Nerede Yapmam Gerekir?

Egitici Paylasim Yapmak İstiyorum. Nasil Ve Nerede Yapmam Gerekir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

merhaba arkadaslar

bilmedigimden dolayi sormak danismak istedim. su anda isler sakin zamanim var. uzun zamandir istiyordum aslinda zamansizliktan yapamiyordum. simdi isletime almayi dusunuyorum.

yapmak istedigim autocad ve revit programlari nasil kullanilir, nereden baslanmali, en pratik nasil yapilir, kestirme yollar nelerdir, nasil hizli olunur, hazir cizimler, kutuphaneler, lisp, vb. konularda birseyler paylasmak istiyorum. paylasimlarim kendi yazacagim yazilarla, hazir dokumanlarla, cesitli videolarla olacak.

bunun icin arastirdigimda insanlar blog denilen seylerle paylasim yapiyorlar, bende o yollami yapayim. su anda para harcamak istemiyorum boyle bir is icin o yuzdende domain ve sayfa hazirlamak istemiyorum. zaten domain almanin disinda bilmedigimden dolayi sayfa hazirlamak icin bayagi bir ugrasirim sanirim.

bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim.

mesela bu amca lisp toplayip paylasiyor  https://lispbox.wordpress.com/

mesela bu ablada komutlarin nasil kullanildigini falan anlatiyor  https://lynn.blogs.com/

not: konuyu dogru yere actigimdan tam emin degilim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bi blog açıp bu işi kendi ismin ile yapacaksın ki aynı zamanda kendi PR'ını da yapmış olursun blogspot ya da wordpress.com senin için ideal olacaktır hocam. Ya da minik bir bütçe ile .com domain ve wordpress ile başlayacaksın.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

blogspot açabilirsin hocam.

videolu bişeyler yapacaksan videolarını vimeo ya atabilirsin kalitesi daha iyi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Benim nerim kendi alan adın üzerinde wordpress ile açman yönünde olacaktır. Kurulumları dert etme çok kolay, domaini isim soyisimle açarsın kendi PR'ın olur. 10$ domain, 10$ SSL, 12$ wordpress hosting ile ortalama aylık 3$'a hem kendi reklamın hemde amme hizmetin olur.

Bende yazılımda ilk öğrenmeye başladığım dönemlerde bundan 18 sene öncesi böyle ücretsiz içerikler çok gudikti ya da çok güzel başlanıp devamı getirilmiyordu. Benim problemim böyleydi. Böyle yarıda bırakmayacaksan güzel olabilir.

Eğer ben yarım bırakırım diyorsan özel konular hakkında çalışmalar yapabilirsin. Bilmem hangi versiyonda bilmem ney yapmak istersen şu zıvırık karşınıza çıktığında ne yaparsınız gibi durumlar hakkında da yazabilirsin.

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

Yardimlariniz icin tesekkurler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

Benim nerim kendi alan adın üzerinde wordpress ile açman yönünde olacaktır. Kurulumları dert etme çok kolay, domaini isim soyisimle açarsın kendi PR'ın olur. 10$ domain, 10$ SSL, 12$ wordpress hosting ile ortalama aylık 3$'a hem kendi reklamın hemde amme hizmetin olur.

Bende yazılımda ilk öğrenmeye başladığım dönemlerde bundan 18 sene öncesi böyle ücretsiz içerikler çok gudikti ya da çok güzel başlanıp devamı getirilmiyordu. Benim problemim böyleydi. Böyle yarıda bırakmayacaksan güzel olabilir.

Eğer ben yarım bırakırım diyorsan özel konular hakkında çalışmalar yapabilirsin. Bilmem hangi versiyonda bilmem ney yapmak istersen şu zıvırık karşınıza çıktığında ne yaparsınız gibi durumlar hakkında da yazabilirsin.

https://www.natro.com/hosting/wordpress-hosting

buradaki wordpress XS hosting paketini ile   bilmemne.site adresi de bedava geliyor.  aylık 1$ civarı oluyor böylece.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1076 Toplam Mesaj: 6
autocad revit blog açma