folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ehliyet Sınavı Yardım

Ehliyet Sınavı Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı:
    -----------------------------

12 şubattakine girdim 40 soru motor yaptım 10 dakka civarı sürdü çok basitti geçmiş sorulara bak aynı soruları soruyolar nede olsa...

Bende A2 sınavına girdim 12 şubatta çok basitti 10 dk bile sürmedi ama 1 saatten aşağı çıkarmadılar dışarı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Y arkadaşlar yeter artık her sınav döneminde bi ton konu açılıyor. bi arama yapın.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

matr0x bunu yazdı:

Y arkadaşlar yeter artık her sınav döneminde bi ton konu açılıyor. bi arama yapın.

Harbiden böyle oluyor :) ama olsun güzel bir heyecan , ben de çok ciddiye almıştım . Kitaptaki bütün soruları çözdüm , sınav 50 dakika sürdü , hayatımda girdiğim en kolay sınavdı , ama çalışmazsanız kalırsınız.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam motoru kitaptan öğrenebilirsin ancak ezber olarak değil, öğrenmeye çalışırsan daha çok aklında kalır, soruları daha iyi yaparsın.

Sağlık soruları zaten klasiktir. Kursun verdiği kitaptan okusan bile geçersin.

Trafik sorularında fazladan dikkat et. Her ne kadar sorular kolay olsa da "hangisi daha doğrudur" gibi sorular karşına çıkınca hata yapma oranı yükseliyor.

Ben kursun hiçbir dersini kaçırmamıştım. Kursa gittiysen yaparsın zaten. Kolay gelsin.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 1714 Toplam Mesaj: 15