folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ehliyette İstenilen Sağlık Raporu Hakkında

Ehliyette İstenilen Sağlık Raporu Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Hocalar kurtan belgeyi alalı yıllar oldu ama ben hala ehliyete çevirmedim belgeyi. Bu hafta için randevu aldım ama sayfada alttaki notlarda. sağlık raporunun il içindeki kurumlardan alınması gerektiği yazıyor. Şimdi ben raporu ikametgahımın olduğu ilden aldım (aile hekiminden). Ehliyeti istanbuldan alıcam. Daha önce böyle yapıp sıkıntı yaşayan  var mı? Yada burdaki raporu orda saydırabilmenin bir yolu var mı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

valla hocam bende de aynı durum var belge duruyor öyle sanırım sağlık belgesi ile sicili belgesini yeniden almak gerekiyor. nereden aldığının bir önemi yok sanırım önemli olan geçerli olmasıymiş. en azından öyle demişti ehliyet kursundaki eleman. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

hocam mayıs ayında belgelerin geçerliliği kalkıyor. şimdi randevu aldım bi kıllık çıkarmasınlar bidaha gidip rapor vs uğraşmak istemiyorum

edit// Bu arada şöyle bişey buldum galiba başka ilden alabiliyormuşuz. var mı böyle birşey??

http://t24.com.tr/haber/surucu-adaylari-ehliyetlerini-istedikleri-sehirden-alabilecek,248481

varsa sorun kalmayacak

kukunku tarafından 09/Oca/15 22:53 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 863 Toplam Mesaj: 3