Ekran Çok Karanlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    geforce4 ti 4200 ekrankartı vede 60hz de çalıştırdığım bir monitör var ama oyun oynarken görüntü çok karanlık oluyor. hiçbişey göremiyorum. böyle bir sorunla karşılaşan oldumu acaba ?

driverları yükledim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    oyundan brightines ve gamma mı ne war onları aç sonuna kadar olmuyosa monitörün kondansatörlerinden olabilir kurumuştur..
    bende de aynı sorun war

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    husonun dedigi gibi
    1.Oyun grafik ayarlarinda parlaklik(bright..) artir.
    2.60 hz calistigina gore baya eski monitor buyuk ihtimalle kondansatorler puff oluyor :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    Yok be computerwolf, monitör eski sayılmaz LG Studioworks 775N monitör yüksek frekanstada çalışıyor ama o zamanda oyunları açmıyor. Quake4 evde öylece yatıyor :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    hazır konu açılmışken ben de söyleyim.
    benim monitör philips 107 E4 yazıyo. bu alet kaç hz de çalışıyor? biliyormusunuz. Bir de 70 veya daha yükseğe nasıl çıkarabilirim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gEL_pC_pC
    gEL_pC_pC's avatar
    Erkek
    kardeş philips 107e' serisinin en güzel çalıştığı frekans 70 herz'dir herz ayarlarını da """" masa üzerinde sağtuş yap---özelliklere gel---ayarlar-----gelişmiş---monitör" zaten orda görüceksin monitörle ilgili bi takım ayarlar olucak oradan herz ini değiştirebilirsin eğer yanlışlıkka yüksek bir değer veripde monitör açılazsa esc ye basarsın

BaBaMa değerimi sordum : "dünyalar kadar oğlum" dedi ,dünyanın değerini sordum :" 5 para etmez Dedi" çelişKi !!!!
Toplam Hit: 1974 Toplam Mesaj: 6