Ekran Kartı Driver

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

Dostlar çıldıracam amd radeon 8600M ekran kartım var en son driverlar yüklü fakat yine de aygıt yöneticisinde sarı ünlem var

amd autodetect kullandım en son güncellemeler yüklü dedi 

usbstor içinde ki errorlog değiştirdim oda olmadı

Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) Aygıt durumunda bu yazıyor

İmza nasıl atılıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

İşlemcin intelse şaşmadım sürücüyü kaldır yeniden yükle ve ya dp ile tarat 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

İntel ekran kartının sürücüsünü kurdum sonra ati çalıştı böyle saçma birşeymiş

İmza nasıl atılıyor ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam ilk önce aşağıdaki programı indirip ekran kartı driverını komple kaldır.

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Daha sonra aşağıdaki adresten işletim sistemin dahil herşeyi birebir girererk uyumlu driverı indir.

http://support.amd.com/en-us/download

Eğer bu yöntemle hala olmuyorsa farklı senaryoları deneriz. (have disk metodu vs.)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 829 Toplam Mesaj: 4
yardım amd driver driver kurulum kod 43